Bana göre en uygun dövüş sporu?

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda hem stres atmak hemde biraz dövüş teknikleri öğrenmek için bir spora başlamak istiyorum. Yalnız şöyle bir sıkıntım var. Vücudumda heryerime zarar gelsin hiç sorun değil. Tek bir nokta hariç. ELLERİM! Müzisyenim ve parmaklarıma zarar gelmesi incinmesi belkide mesleğimi bitirir. Bu yüxden parmaklara en az hasar verecek dövüş sporu hangisidir?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fitness tabi ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mixed martial arts (MMA) yani "karma dövüş sanatları" en iyi dövüş hareketleri öğrenmen için bire bir. hem eldiven takarsan korkma ellerine hiç bir şey olmaz.

0|0
    0|0
    • Valla onun dışında kafam gözüm yarılsın hiç sorun değil ellerime bişe olmasın takımları bile feda ederim 😄

• bak ben ilk başladıgımda gözüm patlamıştı çocugun biri yumruk sallamıştı antremanda. sonraki haftada ayagım incilmişti 2 hafta evde yattım. zor bir spordur ama yaptıgına yapacagına değer. çünkü sokakta normal bir vatandaştan yani senın gibi MMA yapmamış vatandaştan asla dayak yemessin.

• öyle bir dövüş sporu yok boks karete vs vs herşey el ayak beden ile yapılıyor bence sen vücut geliştirmeye git mesleğine zarar gelmesin

0|0
    0|0
  • Taekwondo daha cok bacak kullanılır eger daha korumacı bir spor istersen yani pasif olarak kendini korumak icinse wikidoyu dene derim

0|0
    0|0
  • Karate , tekvando gibi sporlar.

0|0
    0|0
  • çın sborları tekvando mesela sana uygun olur
    savunma sboru oldugundan bek yumruk kullanılmaz

0|0
    0|0
  • yazılışını bilmiyorum ama vinkşu gibi bir spor vardı çok yararlı tavsiye ederim :Dd

0|0
    0|0
Yükleniyor...