Spora yeni başladım takviye besin önerisi?

Spora bugün baslıycam 1.84 70 kiloyum. Ben salondaki adama whey protein mi kullanayım dedim o da şu an karbonhidrat tozu kullan bence hacim kazan dedi. Bende internette
www.hepsiburada.com/.../hardline-nutrition-pro-gainer-3000-gr-cikolata-p-SPORHRD74-C Bunu buldum faydası olur mu kas yapmada 76-77 kilo kas yaparak olsam yeter bana bu olurmu? Zararı varmıdır?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni başladın takviyeye gerek yok.6 ay sonra başlarsın. Adam sana direk whey'i kitleyecek ne güzel ya :D

0|0
    0|0
    • Niye 6 ay çok yav :D adam whey alma bence karbonhidratla hacimlen dedi kitleme yok ortada :D bunu kullansam kaslanarakmı hacim olur yoksa kilo olarak mı?

• Protein tozunun bir ölçeği 30 gram;içerdiği protein 20-25 arasıdır genelde. Gainerde çok daha azı. Yani asıl amaç karbonhidrattır. İçinde azda olsa protein vardır desteklesin diye. Sen kas inşaası için toz alacaksın ama birkaç ay sonra al whey'i. Ama istersen hemen gainer alabilirsin.

• Alıyom gainerı bak sporla birlikte günde iki ölçek alırım yağ Mağ olmuycaksa kilo almada sorun yok sporda yapcam için yağ olmaz herhalde :D :D hadi hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum kilo alman için en az 80 gr protein alman lazımm sabah kahvaltısında 5 yumurta ama 4 tanesinin akını 1tanesini sadece sarısını yoğurt peynir anlıyacağınn böyle öğlelleyin ise tavuk göğsü ya da hindi göğsü 150, yada200 gr akşam ise bir dardenel ton yee yeterde artardaa hatta günde 1 tanede mu yee bak ben 178. boy 83 kilo anlıyacağınn kollarda omuzlarda göğüslerde yaza kadar hazır yani vucüt fitt sende dediğim gibi beslen tamamdır

0|0
    0|0
    • Tamam bro yapıcam :)) ben evde kendim çalışarak 68 den 71 e çıkmıstım zaten yumurta et yiyerek sporla da çok sıkıldım artık yumurta yemekten gene yerim ama daha az yerim

• tamam dostumm 15 günden sonra faydsını görürsün bide 2 gün git 1gün ara verki yırılan kasları doyurabilesin

• Tamam çok saol :)

• Ton baligi cok etkili.

0|0
    0|0
    • Ton balıgı tamam aklımda :) bu konuda bir önerin varmı?

• Sen hacimlenmen gerek bence şimdilik takviyeye gerek yok. Günlük bir tencere pilav yaptır çikolata yer gibi git gel ye. O senin için yeterli.
    Olmadı git Arı bebek maması al 7 tahıllı günlük 150 gr tüket

0|0
    0|0
  • proteinli besinler süt filan iç omega ye bol bol

0|0
    0|0
Yükleniyor...