Temelden başlayan bir erkeğin Sırt omuz ve kanat kası çıkarması tahminen kaç ayı bulur?

Body salonunda Temelden başlayan bir erkeğin Sırt omuz ve kanat kası çıkarması tahminen kaç ayı bulur?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ay ile 1 yıl arası

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• düzenli yapılırsa 3 ayda belirginleşmeye başlar 5. ayda iyice belirginleşir 7-8 ayda tam denecek kadar olur 1 yılda yarışmalara çıkarsın :)

1|0
    0|0
  • 3 ayda kendisi 6 ayda dışardan farkedilir.

1|0
    0|1
  • 1 seneyi çıkarsın kafadan

1|0
    0|0
  • 1 yıl.

1|0
    0|0
  • Genetikle , yaşam biçimine beslenme düzenine göre değişir. Ama min. 5 6 ay sonra farkedilir değişim olur tabi

0|0
    0|0
  • vücudunu kas yağ oranına bakar bişeyler söyleyebilirim kilonla boyunu söyle sana kaç ay yapman gerektiğini söyliyim

0|0
    0|0
    • Kilosu 80 boy 1.86

• Erkek arkadaşım adına soruyorum ben :) Göbeği var işte :) diğer bölgeler fit

• hım kaslı seviyon yani ondan soruyon ben 2 yıla yakındır yapıyorum ama sürekli değil biara ara verdim tekrar vücudu toparladım anlıyacağın bide şu var erkek arkadaşın omuzları genişmi genişsee hemen hemen olur ama sporu sevmesi lazımm ömür boyu yapması lazımm

• 5-6 ayda belli olur en önemlisi beslenmedir

0|0
    0|1
  • Bu tamamen gorecelidir biscolata da ki gibi bir erkek için 1,5 2 yıl min. Çalışması gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 4 5 ayda iyi gorunum elde edenleri taniyorum.

1|0
    0|1
Yükleniyor...