Kapat

Suskunlar dizisini izleyenler geçen bölümdeki sahneyi hala hatırlayanlar var mı?

dizinin geçen haftaki bölümünde çok vurucu bir sahne vardı. ve baya etkiledi beni, benim gibi bu sahneyi hala hafızasında tutanlar var mı ?

(video olarak bulamadım o nedenle replikleri paylaşıyorum)

Ahu:Ecevit ben bilmiyordum nerden bilim?özür dilerim.

Ecevit:Dileme,dileme ahu özür dileme.Anlamıyo musun kimse senin gibi değil anlamıyo musun?

Deli gibi ulan..deli gibi seviyorum.şu kadardan beri.Ama artık istemiyorum anlamıyo musun?Hayatım boyunca elini tutamayacağım bir kadını sevmek istemiyorum ben.

Ahu:Bilal mi

Ecevit:Bilal.

Ecevit:34 yaşındayım bir seni sevdim çok saçma.çok saçma ulan burda

sın dokunamıyorum çok saçma içim gidiyor sarılamıyorum çok saçma.

Ahu:Ya ben ya ben...

Ecevit:Seni bilmem ama ben artık dokunabileceğim bir insanı sevmek istiyorum sabah onla uyanmak istiyorum.ona sarılmak istiyorum onu öpmek istiyorum.Ben seni sevmek istemiyorum.

Ahu:Deme öyle ne olur.

Ecevit:Ben seni uzaktan sevmekten yoruldum.

Ahu:?

Ecevit:Ben de yaralar açan bir kadını istemiyorum ben.yaralarını saracagım birini istiyorum.

''Yaran günahındır ya onunla yanacaksın kendi cehenneminde ya da kendinden bile saklayacaksın ama ne yaparsan yap hep bileceksin yaraların öldürmeyecek seni.''

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Benimde aşırı etkilendiğim sahnelerden biriydi.Çok duygusal olduğum için bu sahnede ve bilalin eceviti sattığını sandığı sahnede çok ağlamıştım.s =D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• İcim gidiyo sarilamiyorum cok sacma. Harika ötesi bir sahneydi.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• valla tebrik ederim bire bir yazmisin o sahneyi ne is o dizinin seneryosu falanmi elinde bukadar bire bir yazman hayra alamet deyil bagimlilik yapmis sdikkat et.

evet etkileyici bir sahneydi.

0|0
    0|0
    • :))) izlemeye değer bir dizi bence, belki konusu çok kısıtlı ama oyuncuları ekibi çok iyi iş çıkarıyor

Yükleniyor...