Televizyona çıkanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanların izlediğini sanırlar?

Televizyona çıkan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanların izlediğini sanırlar?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Buradan Tüm Türkiye'ye sesleniyorum :D

O ne ki ben arada Bulutlara el sallıyorum GoogLe eart'den Belki biri beni izliyordur diye :D

0|0
    0|0
    • geçen gün google earth a bakarken birisini gördüm el sallıyordu senmiydin o bende uçaklara el sallıyor diyorum =))

• Sana el salladım ben :D

Kızlar Ne Diyor 7

• saflar

0|0
    0|0
  • bide 70 milyon beni seyrediiii vollahh yalanım yoğğğ vardır, bu tipler türkiye nüfusu 100 milyon olduğunda bile 70 milyon derler :)) bazı bilmişler 75 milyon diyo

0|0
    0|0
  • herkesin mutlaka tv baktigi icin ve tv ye cikinca hepsi bizi gorecek dusuncesinden dolayi.

0|0
    0|0
  • su an 70 milyon bizi izliyor. :D evet haklisin eheueheh

0|0
    0|0
  • 72 Milyon beni izliyor. :D

0|0
    0|0
  • yazık ya öyle zannediyorlar..:))

0|0
    0|0
  • Klişeleşmiş bir laf çünkü sayın sitenin en yakışıklısı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben orta okul birdeyken yerel TV kanalında bir yarışmaya katılmıştım , sokakta Tarık Akan havasında yürüyordum bir ara :), psikolojik bir etki sanırsam :)

0|0
    0|0
  • Kendilerini bir şey sanıyorlarda ondan.

0|0
    0|0
  • cem yılmazın bir sahnesinde izlemiştim . bak ben gülüyorum sende gül biz aynı zekada olmalıyız. ben bu olayı ona bağlıyorum kısacası.bak bütün türkiye beni izliyor sen neden izlemiyorsun demeye getiriyorlar.(kendi bakış açıları .)

0|0
    0|0
  • izleme imkanlarının olduğunu vurgularlar.

0|0
    0|0
  • hiç komik değil ama. link

0|0
    0|0
  • ilk defa senden duyuyorum netten takip ediyorum ben yuutuptan cocukları uyuutup

0|0
    0|0
  • bir önyargı başka bişey değil...

0|0
    0|0
  • Çünkü Türkiye de ki insanların Türkiye de yaşadığı için

0|0
    0|0
  • İzlemiyor mu? :o

0|0
    0|0
Yükleniyor...