Hayatınızda en çok utandığınız an neydi?

başınıza gelen bir olaydan sonra rezil olup ya da bir şey yapıp ta utancınızdan saklanacak yer aradınız bir hikaye varmı ?

Güncellemeler:
alkol kulanmadigim halde çok yakin arkadasimin dugununde biraz içtim sarhos oldum dugunden sonra 3 arkadas çarsiya gidelim dedik o anda yolda iki bayanla tanistik arabaya bindiler sohbet etmeye basladik ve o anda arkadas ne yaptiysa bayanlarin travesti oldugunu anladik çok kötu oldum

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• :)) çocukluk aşkımı babamın ögrenmesi :)) bigün evde oturuoruz kardeşlerimle kavga ettik ama en küççük kardeşim bi anda babama demesinmi bu kızın bunu seviyor die :)))

0|1
    1|0
    • sen şimdi beni güldürdün ya daha ne diym sana :)

• :)))ama napim yani oldu iştee bi anda pat die öyle dedi anammm yandım dedim :D babam güldü duymamış gibi yaptı :))) yerin dibine girdim ama :D

Kızlar Ne Diyor 13

• Erkek soyunma odasına daldığım o an :D

0|2
    0|0
    • ben bir kere spor salonumda duştan çıkmıştım üzerimde havlu vardı içeriye iki tane orta yaşlı bayan girmişti. bana salonum yönetiçisini sordular haberim yok deyince fiyatları sordular başladık muhabbet... baktım kadınların çıkacakları yoktu bende çaktırmadan havluyu indirdim.. önce aaa dedider ben pardon deyince başladılar gülmeye ben hemen havluyu sardım belime tekrar . sonra bir kendine daha büyük havlu al dedi diğeride ay biz çıkalımda sen giyin bari dedi ... bende kalsaydınız zaten görmediği

• çok war aslnda ama birini yazim :D lisede dersaneye gidiodk ergenlik işte arkm dediki şu çocuğun kulağnda küpe war dedi çocukta cool bi tipti burnu hawada bende tenefüs zili çalınca bakmaya çalşrken ayağm sandalyeye takldm çocuk ona bakıyım derken düşüyodm sandı kıs kıs gülmeye başladı utanmıştm çok :D

0|1
    0|0
  • haftada bir sorulunca vitamin gibi oluyor..

0|1
    0|0
  • 3. sınıfa giderken sokağın kenarında altıma kacırmıstım ya ama eve yetişememiştim valla bak :((

0|3
    0|1
  • cok var ama söylemeyim aklima gelince hala utaniyorum:((

0|1
    0|0
  • Galatasaray macindayken diger Taraftarlardan birine küfür etmistim sonra da cok utandim hala aklima geldikce utaniyorum

0|1
    0|0
  • Sir soliyemem :D

0|1
    0|0
  • bir tanıdığının komşusunun başına yeni yıkanmış halıyı düşürmüştüm iki üç ay ortada görünmedim:))

0|1
    0|0
  • Laptopumda p*rno yakaladıkları an.

0|1
    0|0
  • tuvalette fotoğraf cekip de internette herhangi bir platforma koysaydım çok utanırdım.

0|1
    0|0
  • fermuarımı acık unutmuşutum.:)

0|1
    0|0
  • ilkokul 3.teyken hoca izin vermedi tuvalete gidemedim mecburen altıma yapmıştım çişimi yaptım yani yarım litre fanta sağolsun:)küçüktük o zamanlar aaa dökülmüş dediğimde herkes kandı:))

0|2
    0|0
  • Bi gün çok yoğun çalışmıştım ve spor ayakkabı içinde ayağım feci kokmustu :) eve girdiğimde içeride nişanlım ve ailesi vardı :) :) ve ayak kokum bütün odayı sarmıştı :) o utanç bana yüz yıl yeter :) :) :) :) :) :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bende bi gün arkadaşlla çarşıya çıkıp kıyafet alacaktık kendime bazı mağazalara baktık bir yere girdik orda bazı kıyafetler denedik oldu birtane çok dikkatimi çekti bir bayan kotuydu ama kumaşı kesimi hiç bayanlara mış gibi gelmedi çalışan persone çağırdım bunun boy bedeni varmı dedim hayır efendim o bayanlar için dedi o an öldüm öyle bir utandım kii Allahtan şoku çabuk atlattım baya size varmı diye sordum kendim için değil sevgiilim için alacam dedim özürdiledi bi tane gösterdi ama utancımda hayır deyip kalsın gittim mağaza sorumlusuna şikayet ettim

0|1
    0|0
    • benzer bi olay benm başıma geldi.bi mağzada ayakkabı bakıyodm çalışan yanıma geldi ne bakmıştınız dedi.ayakkabı bakıyorm dedim hediyemi olck dedi.hayır kendim için dedim burası erkek reyonu dedi :D :D

• hacı hakketen feci bi olay, bende bi gün antep de g.s antep maçına gittim ben böyle tutkulu taraftar görmedim, bize dediler ki g.s taraftarına kötü yer veriyolar, antep taraftarının içine oturun, neyse; g.s 1-0 mağlupken hasan sas üç kişiyi geçip gol atmış belki 5.000 antepli taraftarın içinde gooolll diye bağırmıştım.. Sonra hayatım film şeriti gibi gözümün önünden geçti :)))

0|2
    0|0
  • aksaraya rus yapıcam diye gidip p... anlaşıp sabaha kadar diye 1saat olmuşken pesonun kapıya gelmesi ve süre doldu demesi ve benim cebimde 5lira kaldığı için arkadaşımı aramam gel beni al demem ve onunda annemle gelip gecenin üçünde beni gülerek arabada bekllemeleri herif üşenmemiş annemide çağırmış ya pakize teyze gel makara var diye:D

0|1
    0|0
  • güzel soruymuş.BNm en çok utandığım yazn tatildeyken bzmkilr tatildeydi bnde ablamla kalıyordm ve ablamın arkdaşı bizde kalıyordu onu yanlışlıkla çıplak görmüştümm

0|1
    0|0
  • ilkokulda altıma kaçırdım , ama suç benim degil di wc tamirdeydi diğerinide ben bilmiyordum.

0|1
    0|0
  • mastın yakalanma anı :D

0|1
    0|0
  • Ben 8. sınıfa kadar altıma yapıyodum. O gün meclis üyesi amcam bizim evde yatılı misafirdi...

Oh be neyseki kimse fark etmeden nevresimi değiştirdim ve duşa girdim...

(telefon) Geçen gün sizde kalırken yiğenime acıdım ya.

-Neden?

-Bu yaşa gelmiş altını ıslatıyor, bende görmezden geldim, utancından yerin dibine girmesin...

Bu telefonlaşmayı babam anlattığında hiç olmadığım kadar kötü olmuştum.

0|0
    0|0
  • Yazlıktaydık.Barda çok işmişim dehşet derecede sarhoşum her kızın yanına gidiyormusum konusuyomusum ileri geri saçmasapan.Böyle yaparken.Yazlıktaki komsunun kızına denk gelmisim.Vaayy ben seni tanıyorum yan apartmandaki çıtırmısın demişim.Kızlada aram iyi denize flan girmeye gideriz beraber takılırız ben erkek arakdaslarımla gezmediğim zaman.Neyse sonra erkek arkadaslarım almıslar kızın yanından beni.Ertesi gün anlattı cocuklar kızın yüzüne 1 hafta bakamadım.Mesaj attı aradı kapıya geldi evde yok dedirttim çok utanmıstım ama sonra konustu benimle işi tatlıya baglamıstıkk.

0|1
    0|0
Yükleniyor...