Türkiye'den oynamis gelmis gecmis en iyi futbolcu kimdir?

Bence en iyisi HAGI daha iyisi gelmemistir.

Güncellemeler:
Benim anlamadigim Fenerliler alex gs liler hagi diyor. Acaba Alex Fenerbahceye ne katmis ya da Türk futboluna söylermisiniz? Hagi en azindan Uefa kupası süper kupa aldirdi...

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• kariyer de başarı da istatistik de hagi dir.
    alex büyük topçudur ama arkasını toplayacak 10 adam gerekir. alex sahadaysa o bişi yaparsa olur yoksa takım bişi yapamaz.
    ama hagi 10 kişiyi de alır kendiyle beraber oynatır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Alex

0|0
    0|1
  • kariyer ve başarı olarak alex, ün olarak hagi

0|0
    0|1
  • Hagi tabi ki

0|0
    0|0
  • Tartışmasız alex istatislikleri ortada tek başına maç kazandırıyor

0|0
    0|0
    • Iste kucuk maçların büyük oyuncusu alex :)

• Evet gs maçları küçük maçlar bende fenerbahçe gs derbisini derbi olarak görmüyorum

• George Hagi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• türk olarak hakan şükür
    yabancı olarak hagi.

0|1
    0|0
  • sen zaten cevabı vermişsin abi , biz daha ne diyebiliriz ki :)

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak hagi diyorum. Ben şahsen Alexin avrupada birşey yaptığını görmedim. Çaykur rize maçında maçın adamı olması beni hiç ilgilendirmiyor şahsen :). Quaresma bile alexten daha çok iş yaptı AVRUPA' da

0|1
    1|0
  • İzlediklerim arasinda hagi ve sükür.

0|0
    0|0
  • George Hagi

0|1
    0|0
  • tek kisi var oda Alex!!

0|0
    0|1
  • Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum Türkiye de izledigim en iyi oyuncu Alex. Anlamak için gol ve asist sayilarina bakmak yeterli.

0|0
    0|0
  • Katkı takıma verdiği olarak alextir ama büyük futbolcu dersen drogba ve hagi

0|0
    0|0
    • Alexin kariyer ortalamaları ortada aekadasım alex fenerdeyken fbdwn değil herkes alexten cekinirdi adam bir alex değil sözüyle özdeşleşti bir bursasporlu olarak bunu söylüyorum

• Tabikide alex de souza aile hayatı futbol terbiyesi iş ahlakı herşeyi ile on numara

hagi ye gelince siz hırsız benim telefon caldı siz :) boyle bağıranı klube geri hoca dıye getırdı gs yönetimi

0|0
    0|1
  • Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi oyuncu diyorsan Guti. Ama geldikten sonra en çok katkı sağlayan diyorsan Hagi.

0|0
    0|0
    • Guti ve hagiyi nasıl kiyaslayabiliyosun pes doğrusu

• Tabi onun icin 14 kez ispanya milli takimina secilebilmis haginin attigi gollerin yarisi kadar gol atabilmis Onun için surekli yedek kalmis :)

• Guti, hagiyi problem diye çözer. Futbol tarihinin en güzel 10 asistini derlesen en az 4 ü Guti'nindir.

• Metin Oktay Hagi Lefter

0|0
    0|0
  • Alex

0|0
    0|0
  • arda

0|0
    0|0
Yükleniyor...