Niye bakıyor olabilir ?

eski sevgilim demeyelim de bir zamanlar çıkıyor gibi olduğum biri var konuşuyorduk teklif göndermişti ama sevgili olmamıştık henüz sonra öğrendim ki sevgilisi varmış çocuğun sevgilisi olduğu halde bana teklif göndermiş bunu duyar duymaz alakayı kestim aradan 7-8 ay geçti çocukla aynı sınıftayız sürekli bana bakarken yakalıyorum ya da çok yakın bir arkadaşım bana baktığını söylüyor gelip arka sırama oturuyor sinir oluyorum yüzsüzlük ama bu yaptığı.. bir gün baktığını yakalayıp ne bakıyorsun demek istiyorum ama ikimizde 20 yaşında kocaman insanlarız ergenleşmenin manası yok susuyorum ama sindiremiyorum ne yapmam lazım

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak Kardesim Aynı aynısını Ben Yapıyorum Tıpkısı Bu anlattıgının Ama Bnm Sevgilim Yoktu Bak İnciltme Bence Cok seviyodur Yazık Git Konus Bence Sevgilin Varsa Bnm peşimden nie Geliyorsun De Cok Seviyor olabilir Bi konus Bakalım Nedicek Erkekler Yemez Sizi Ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence tepkini koymaman bir hata başkası ile çıktığı halde seninle çıkman istiyorsa mutlak bir nedeni vardır ama sen tepkini koymasan bakışları ve sana yakın olması seni asabileştirir

0|0
    0|0
  • görmemezlikten gel.

0|0
    0|0
  • sevme seçeneğini çıkarttın sanırım

0|1
    0|0
    • onca şey yaptıktan sonra normal değil mi ? o seçeneği yok etmem

• belki seviyodur :D

0|0
    0|0
  • Yüzüne açıkça söyle utansın biraz adamsa yüzü kızarır uzak durur.

0|0
    0|0
    • adam mı ? sence sevgilisi varken gözü dışarıda olan biri adam mıdır ? şu an var mı bilmiyorum ama o zamanlar varmış öğrenince çok kötü hissetmiştim kendimi

• sen kimden duydugunu yazabilirmisin o bilginin aynısını bende yasıyorum cünkü bu aranızdaki ilişkiyi kıskanan birisi olabilir kim bu ?

• cevap vercekmisin ?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne kadar karaktersizmiş. Ne bakıyorsun desen, ben sana bakmıyorum ki diyebilir. İnkar edip çirkefleşebilir, belli olmaz. Bu sebeple o yokmuş gibi davran ve sinir olmaktan vazgeç. Bakarsa baksın, ne var yani.

0|0
    0|0
  • hmmm ona bidaha yazma konusma oda ilgilenmicektir ozmn

0|0
    0|0
  • Onu yedekte tutuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...