1 Haftadır Fitnesa gidiyorum. Kolum sırtım ve omuzum ağrıyor. Ceketimi bile giyemedim. Bu ağrılar ne zaman gider ve ne zaman güçlenirim?

Kolumu kaldıramıyorum resmen. Bu ağrılar ne zmn biter ve benım gucum ne zamana cogalır.

Güncellemeler:
dssssssssssssss
dddddddddddddddddddddddd

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• spor geçmişin, ölçümlerin doğrultusunda düzgün doğru ağırlıklarla bir program çıkartıldıysa ve idmanlarını karşılıcak şekilde düzgün besleniyorsan uyku düzeni vücudunu dinledirmene dikkat ediyorsan 2. haftanın sonunda bir şeyin kalmaz.

0|1
    0|0
    • İyi o zaman ya en fazla 2 hafta :D

• Sağol bırakmak yok bro söz verdim. Arkadaşla yazıldık zaten

• yanında arkadaşın olması en güzeli. ama yine de spor salonundaki hocalara bir danış programına göre takviye edici, idmanlarının daha sağlıklı geçmesini sağlayacak ürünler (protein tozu, amino v. b.) kullana bilirsin. böylelikle daha hızlı gelişim gösterebilir , ağrılarını daha çabuk atmanı sağlayabilirsin. önemli olan bilinçli kullanım. tekrardan kolay gelsin, başarılar.

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 hafta daha idare edeceksin fazla yüklenme bedenine ve sık sık kısa süreli ılık duş al faydasını görürsün geçmiş olsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum öncelikle vücudun ham bir anda agirlik calismissin bunu belirli oranlarda yapman lazimdi.. keske programli calissaydin.. 1 hafta sonra gecer gecmesine ama uyku duzenine ve beslenmene dikkat etmelisin bir de kas gevsetici kullanabilirsin 1 2 seferlik bu seni rahatlatacaktir

0|1
    0|0
    • Evet kağıda yazdıklarını yapıyordum ama 4 gün ağrı hafifti bugun yataktan kalkamadım. Kas gevşetici alayım ben ozaman ya bugun dinlenme günüm yarına kadar geçse zaten. Bişey olmaz

• Tavsiyelerine uyacağım. Yardımın için tekrarkdan çok teşekkür ederim.. :)

• Rica ederim kardesim gecmis olsun

• Ben hamladığım zaman veya bir süre ara verip tekrar başladığımda 3. Antrenmandan sonra hiç bir şey kalmıyor

0|1
    0|0
    • Benım 5. günüm ama yanı felçli gibiyim

• 1 hafta sonra agri azalmaya baslar dert etme.
    Ben ilk basladigimda kici boksa motor u ayakligindan indirirken ustume devrildi kalkamadim

0|1
    0|0
    • İçime su serptiniz teşekkür ederim.

• 1 ay oldu benim assagi yukarı bir ağrı yok :)

0|1
    0|0
    • Başlardada olmadımı ne zaman geçti?

• Oh içime su serptin yaa

• Rica ederim. Yeni basladiýsan mümkünse hergün gitmeye calıs

• Hamlik var ondandir çalistikca agrilar geçer vucudun en az 3-4 ayda toplanacaktir

0|1
    0|0
Yükleniyor...