Spordan sporcu besinlerinden anlayan gelsin?

Ben kilo almak için yulaf ezmesi müsli süt nesquik tozu karıştırıp yiyom bir sıkıntı olurmu? Bide gğnde bir muz? Sporada gidiyom

Güncellemeler:
Sorumu cevaplayan herkese +1 veriyorum bundan sonra cevapkıcaklara değil harbiden şu siteye kar kız için gelmeyen ADAMlar var helal olsun size tekrardan teşekkürler :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten bu body sporu zengin sporu kardesim. Uyku duzenin olucak saglamda beslenceksin. İki yumurta bir tavuk gousuyle is bitmiyor o arnold gibi ozenenler alayi yatiriyor parayi ilaclara gida takviyelerine .. birakincada. Karacigerde yaglanma vs vs uykunu iyi al makarna pilav tuket sebze meyvenide eksik etme. Protein tozu zaten artik bizim ulkede kahve tuketilir gibi tuketilio aminoda cabasi :))

1|1
    0|0
    • Aynen doğal olsun Allah a şükür kaliteli bir toz alcak param varda karı kız içşn yapmıyorum sporu ana amacım özgüven ve destek önerilerin içinde saol :)

• Salona kucuk kardeslerimiz gelio yaslar 17-20 ilk sorduklari soruya bakarmisiniz.
      1 - abi kac ayda cikar?
      2 - protein tozu alsak nasil olur?

• Hahahhaa :D 2 aya vücut yapıp gitcekler protein tozunuda sihirli zannediyolar :D ama bazılarıda beceremedikleri için spora laf ediyolar onlar çekilmiyo :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Mümkünse tozlardan kullanma. Bu tozlar bünyeden bünyeye göre değişiyor bazılarına fayda ediyor bazılarına etmiyor. Yağlanmalara yol açıyor daha bir çok neden sayabilirim. O yüzden doğal yollardan seç.
    Bol karbonhidratlı ve proteinli beslenmen gerekecek.
    Kilo almak için dakika başı ye demiyorum. Öğünlerini düzenleyerek yiyeceksin.
    Pirinç pilavı makarna beyaz ekmek vs bunlardan al. Proteini zaten eksik etme.

0|1
    0|0
    • viliyorum tozları zaten baya bilgim aynen dediğin gıdalarda zor bulunuyo İstanbul'da ev yemeği yapan yoka adam akıllı

• sporsuz bu ürünleri kullanmak zaten yanlıştır sen illa yağlanarak kilo alacam diosan sporla mporla işim yok diosan gir internete glisemik indeksi yüksek besinlere bak alayını tüket kilo alırsın ama sağlıklı mı dersen bana göre hayır

• ben normal kilo almaya başladım 1 ayda 5 kilo ama bu sefer göbek çıkmaya başladı korktum :D

Erkekler Ne Diyor 7

• bir günde 5 muz dahi tüketebilirsin ^^ muz , yulaf , patates en kaliteli karbonhidratlardandır sağlıklı bir şeklde kilo alırsın. Böyle devam et pilav yemeyide eksik etme işin sırrı pilavda saklı.

0|1
    0|0
    • İşte yurttaym ama imkanlar kısıtlı görüşğn içşnde saol :)

• Yulaftan sıkılmazsan hepsinden iyi ve karbonhidrat , lif oranı yüksek. Ayrı ayrı tarifler bul kendine hep aynı şeklde yememek için keyifli olur hem :)
      Muzuda spordan sonra tüketsen iyi olur

• Aynen spordan sonra muz yulaflada müsli karıştırıyom iyi oluyo üstüne süt nesquik tozu nerde protein yazısı görürsem alıyorum :)

• Yer fıstığı ye. 100 gr da 600 kalori , 26 protein , 50 gr yağ var.

0|1
    0|0
    • bana karbonhidratta lazım görüşün için saol ayrıca :)

• 30 gr de karbonhidrat var. Kilo almak için kalori ye ihtiyaç var karbonhidrata değil.

• aslında aklıöa getirdiğin iyi oldu boş kaldıkça atarım ağzıma kilo çok düşğk benim çünkü

• Dostum spora nezaman basladin bilmiyorum o yüzden protein tozu önermem yanlis olur ama senin fazla alman gereken şey protein dir tavuk yumurta balik kirmizi et saglikli beslenerek spor yaparsan mükemmel sonuç alirsin

0|1
    0|0
    • aynen doğru sölüyosun ama yurttaym İstanbul'da okumaya geldik ama o zor iş :D

• Ful dolu akbil gibi hahaha ben seviyorum metrobüsü hem hizli hemde ilginç şeyler olabiliyor bazen :))

• Yok be ben yürümeyi seven adamım metrobüs çok sıkıcı bence ya :D

• Yulaf ezmesi en saf ve kaliteli karbonhidratlardandır. Senin karışımında bir sıkıntı olmaz.

0|1
    0|0
  • Gerek var mı böyle şeylere ben hiç uğraşmadım bu kadar.

0|1
    0|0
  • Yeni diyet yapmislar bitane. Sadece pasta yiyerek haftada net 10 kilo. Dene.

0|1
    0|0
    • Yok be kardeşim sağlıksız beslenmem :D

• Ben su an definasyona girdim mi vucut on numara olcak mudur bende sıkıntı yok cok sukur :)

• İyi bakalım inş istediğin gibi olur inş :)

• Karbonhidrat desteği de alman lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...