Tecavüzcüsünü öldüren kadına beraat kararı. Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

link

Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? ben kararı veren mahkemeye helal olsun diyorum.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• ilk defa bu ülkenin ceza kanunu beni şaşırtan bişey yaptı, tebrikler.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• en azindan bari beraat etti. sikayet etmis tutuklamamislar. cokta güzel etti. hem dünyadan bir pislik torbasi eksildi ve artik kimseye zarar veremez, hemdeyaptiginin cezasini buldu. sasirdim ve tebrik ediyorum.. yorumlarda dendigi gibi normalde 13 yasinda kiza topluca tecavüz edip kendi istedi tahrik etti diye savunma yapan asagiliklar hakli oluyor. Allahim adaletini göster. bu ceza kanunu tecavüzcülere karsi cok yumusak davraniyor. tutuklarsalar o da tabi.. ölüm cezasi yok madem en azindan tecavüzcülerin erkekliklerini kesip atsinlar. pek az kisi cesaret eder ozaman.. öldüremiyoruz kurtulamiyoruz madem en azindan durduralim. bazi seyler olsaydi halimiz daha güzel olurdu diye düsününce derin bir ah cekiyorum.. sonumuz hayir olsun

0|0
    0|0
  • ilgincmis, adam hayattayken kadinin sikayetleri ise yaramiyor delil yetersizliginden serbest birakiliyor, ayni adam öldürüldügünde kadinin anlattiklari yeterli delil kabul edilip mesru müdafadan serbest kaliyor kadin.

ilginc bir sistmemmis.

1|0
    0|0
  • Allah herkesi böyle pisliklerden korusun. Beraat etmesine şaşırdım bi o kadar da sevindim. Helal olsun kadına

0|0
    0|0
  • tecavüze uğrayan kadından 24 saat içinde delil toplamasını psikolojik etmenleri hiçe sayarak isteyen hukuk sistemi yargısı olduğundan gönül rahatlığıyla oh demek ne mümkün

0|0
    0|0
  • İnsan canı çok ucuz.

0|0
    0|0
  • Hayret şaşırdım. Türkiye böyle bişey yapmazdı.

0|0
    0|0
  • Hic beklemezdim böyle biseyi ama bencede helal :)) kadinada helal olsun!

0|0
    1|0
  • hayret genelde kadının rızası vardı veya kadın adamı tahrik etmiş kararı çıkardı. şaşırdım.

0|0
    0|0
  • O bunu haketmişti.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hak yerini bulmuş

0|0
    0|0
  • (bence) iyi yapmış ama adaletli değil topluma göre penisini kesse yetermiş gibi sanki

0|0
    0|0
  • Türk Ceza Kanunu öldü sanıyordum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...