Erkek arkadasımla tanışma yıldönümümüz ne yapsam ki?

Kasımın 10'unda erkek arkadasımla tanışma yıl dönümümüz..

Biz kış aşkıyız, hem kışın tanıştık hemde seviyoruz..

bende düşündüm kışın onu sıcak tutucak bişey almaya karar verdim ama sonra yine düşündüm benimde emeğim olsun dedim ve google amcaya danıştım oda güzel fikirler sundu polar battaniye fikri kafamda sabitleşti..

Sonra bide sevgilikitabı.com'da kitap hazırlıyim onu veriyim dedim ama bu seferde para sıkıntısına giriyorum. Siz ne yapardınız?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Aldığın şeyin önemi yok onunla güzel vakit geçir yeter, laf olsun diye demiyorum cidden

0|0
    0|0
    • her günümüz güzel geçiyor zaten.. bende laf olsun diye söylemiyorum.

• 80

• Hmm güzel bi atkı bere takımı al derim ama iyisinden olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• kitabı oradan hazırlama sen bir kitap yaz a4 kağıdı nı al aynı oranlarla kes sonra içinden gelen şeyleri yaz sonra en arka sayfasına fon kağıdına şiir yaz matbaacıdan rica et onu kitap haline getir bn yapmıştım çok güzel olmuştu. :)

0|0
    0|0
    • yani oda olabilir.. aynı kitaptan yapabilirim kırtasiyelerdede kitap yapıyolar zaten 3-4 tl ye.. peki polar battaniye nasıl olur.. google'a dikişsiz polar battaniye yazarsan görebilirsin

• çokk tatlıı :) bir kaşkol falanda örebilirsinn hoşuna dgeceğinden eminim içinede güzel bir not benim seni ısıtamadığım zamanlar için falan diye gayet hoş olur :)

• hoşuna gider insallah teşekkürler

Yükleniyor...