KOCAELİSPOR - 41 ?

Kocaelispor hakkındaki görüşlerinizi merak ettim. Kocaelispor size ne cagristiriyor?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bizimle sorunlu olan 2 anadolu takımında biri olsada herzaman sempatim vardır güvenç kurtarla tanınan sonrasında 10 yıl taş gibi top oynayan bir kulüp bizze fazlasıyla ters gelmesi bir kaç kez fark yediğimiz ama aynı zamanda bir kaç kez farklı yendiğimiz mirkoviçli dobrowskili saffetli ergunlu mosheulı faruklu zekili nefis bir takım yapmışlardı isterdim aynı şekilde ligde olsunlar

0|0
    0|0
    • Ahh ulan ahh sakal faruklar , turanlar, topraklar ve nice niceleri.
      Beşiktaş mi usta?

Temenniler için sagolasin kardeşim

• İş bilmez soyguncu bir iki kulüp başkanı, siyasi çekişme kurbanı ve mağduru Kocaelispor. Belki uzun yillar kalacağız alt liglerde. Ama inaniyorum Allah nasip ederse ölmeden ismi sözde süper olan o lige tekrar cikacagiz inşallah. Eyvallah tekrardan görüşlerin için. Tribuncu adam oldugun yorumlarindan ve hafizalarindan belli. Memnun oldum tekrardan maziden esintilerle. Eyvaĺlah. Gönülden davanizda başarılar.

• Eyvallah sağolasın bil mukabele

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 14

• Bak can damarımdan yaraladın beni. Kocaelispor deyince kardeşlik , omuz omuza deplasman tribünleri , yollarda söylenen marşlar , omuz omuza haksızlığa karşı gelmek , avazın çıktığı kadar aşkını haykırmak , amatör küme de bile olsa takımını bir dakika olsun yanlız bırakmamak. Dışarıdan insanların gözünde ''MAHALLE MAÇI'' Gibi gözüken maçlara 22 bin taraftarla destek çıkmak. Kocaelispor bu işte asla pes etmeden mücadele etmek. Bir hodrimeydan'lı olarak sorduğun soru için teşekkür ederim @Stabilize

https://www.youtube.com/watch?v=wRIfNd16KWs

0|0
    0|0
    • Sizler var oldukça ne Hodri Meydan ne de Kocaelispor ismi asla silinmeyecek kardeşim.
      Hele de takim bu hallerdeyken. Helal olsun sizlere.
      Artik sira sizlerde bizler yavaş yavaş eski tüfeklere terfi ediyoruz. Temel abilerle, Ali Baltalarla, Tehlike Serkanlarla, Cemal Deryalarla, Bozolarla az deplasman kovalamadik. HODRİ MEYDAN demek KOCAELİSPOR un 3 İSTANBUL TAKİMİ HEGAMONYASİNA isyaninin karsiligidir. Aynen devam canim kardeşim.

• Ağzına sağlık abicim yorumunu zevkle okudum ve daha çok hırslandım içimdeki sevginin aslında ne kadar büyük olduğunu yorumunla birlikte bir kez daha anladım teşekkürler. Saygılar.

• Sen sağol kardeşim, saygı sevgi bizden. Apaci olmamak kaydiyla saygi sevgi edep cercevesi icinde Kocaelisporun yaninda olmaya devam. Yüreğine saglik hayirli geceler abicim. Adamsiniz

• kocaeli spor deyince eygidi günler dedim kendi kendime sakarya sporumuzla 1. ligde cekişmeli macları geldi aklıma bide avrupa kupalarındaki o macları geldi aklıma.. eygidi günler ne takımdı be yazık oldu cok yazık inşallh döner aramıza... en azından ptt1 ligi hak ediyor o şehir ve o takım... teşekkürler kocaeli yaşattıkların icin... inşllh kaldıgın yerden filmine devam edersin...

0|1
    0|0
    • Rakip takımlar olsak da, hepimiz Türküz, Hepimiz batı Karadeniz kültürlüyüz, hepimiz kardeşiz abi.. Helal olsun..

• Ayni şekilde ayni sulalenin dargin akrabaları misaliyiz Sakaryali kardeşim. Bir an önce üst liglerde görüşebilmek dileğiyle inşallah. Size de davanizda başarılar. En unutamadigim deplasmanlardan biridir gecenin 2 bucuguna kadar emniyetin ve askerlerin bizleri beklettigi Sakarya deplasmani.

• Yanlış oldu galiba :)) bende İzmitliyim :)

• Küllerinden doğacak bir takım. Hodri Meydan!

0|0
    0|0
  • taraftarı çok iyi ama takım ne halde

0|0
    0|0
    • Eyvallah NALÇACILI kardeşim,
      Bölgesel amatör ligde liderlik mücadelesi veriyoruz. Ve sadece şampiyon olan takim 3. lige çıkabiliyor. Takim taraftar sayesinde ite kaka gidiyor. Pek iyi futbol sergilediği ve güven verdiği söylenemez. 12 NİSAN da sezon bitiyor.

Konyaspor'a ve Konya'ya sevgiler, başarılar

• başarılar kardeşim ben ismet paşa stadına gitmiştim :) kaçıncı sırada

• Cok iyi bir takimdi eskiden, 3 buyuklere kok soktururdu.

0|0
    0|0
  • Feneri şampiyonluktan eden takım 😄

0|1
    0|0
  • Direk kocaeliyi çağrıştırıyor

0|0
    0|0
  • Şunu bilirim SAKARYASPOR skoru 4-1 yapınca kendi kalesine gol atmayı üstlenen sırf plaka olmasın diye 5-1 olan bir maçtır :)))

0|0
    0|0
  • Yaşamak başka, bilmek başka.. İsmetPaşada kardeşlerinle nefesin kesilene kadar bağırmanın ve maç sonu köfte ekmek yemenin verdiği mutluluğu çoğu şey vermedi.. Bunların hiç birisini haketmedik.. EFSANELER ÖLMEZ!

0|0
    0|0
    • +41 moruk :)

• O zaman bayik olma ayik ol kardeşim. Kocaelispor taraftarinin her zaman yataklaridir buralar. Paşa, kanlibag, tutunciftlik, yenidogan. Sanslisin ki buralardasin. Allah içinizdeki KÖRFEZ sevdasini eksiltmesin arttirsin. Hadi eyvallah ;)

• Sağolasın abim :)

• 4. lig takımı galiba.

0|0
    0|0
  • hodrimeydan

0|0
    0|0
  • Eskiden güçlü olan bir kulüp ama o tarafta sakarya sporu tek gecerim

0|0
    0|0
  • çok severdim kocaelisporu hey gibi hey cihan haspolatlı kaan dobra serdar uğur boral

0|0
    0|0
    • Hey gidi günler hey, hey gidi Alex Yordanovlar, Lazarovlar, .. Her gün yaşıyoruz inan o güzel maziyi ve efsane kadroları. Eyvallah

• hiç sorma yaa keşke geri gelse kocaelispor lige

• Tekrardan küllerimizden doğmak için mücadelemiz devam ediyor zaten. Bizim en büyük sermayemiz ''BİR TAKIM OLMAMIZ'' Tribünde omuz omuza olduğumuz sevgili kardeşlerimizle , sahada 90 dakika bize inandıklarını gösteren futbolcularımızla bir o kadar saygı değer başkanımızla ve Küçük efemizle. :)

• Ahhh ulsn nerden nereye düştü caniim takım hodrimeydan geliyor izmit çarşısı geliyor, derince geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...