Hedefim kas yapmak ama nasil ne sürede?

Ne kadar calismaliyim kas kutlesini arttirmak icin bayanlar erkeklee gibi olmuyor daha zor kas yapiyorlar nasil beslenmek gerek hangi agirliklarla baslanmali

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Boy kilo ve yağ oranınız? spor geçmişiniz?

0|0
    0|0
    • Spor gecmisim kardio agirlikli ve genelde mekik tarzi hareketler ama uzun suredir yapiyorum. kilom 47 boyum 1.64 yag oranimi en son olcturdum dusukdu idealin altinda oldugunu soylemisti doktor oran olarak hatirlayamiyorum ama vucuduma yagsiz dendigini haturliyorum kas kutlemi hatirliyorum yuzde 47 hedefim onu 56 ya filan cikarmak

• Haftada 3 gün gidin ve tüm vücudu çalıştırın. Bacaktan başlayın (quadriceps ve calf kası;2 bölüm) 1'er hareket yapın 3x8 şeklinde.
      Karın için (üst ve alt karın) 1 er hareket 20x2 yapın yeterli. Sırt için (trapez, üst ve alt sırt) 2 hareket yapın. Kol (bicep, tricep, forearm) 3 tip kas için 1 er hareket yapın 3x8 şeklinde. Omuz (deltoid) çalışmayın. Göğüs için (bench press veya dumbell press yeterli) 3x8 yapın (1 hareket) . Günlük en az 80 gram protein tüketin. Bunun 20-30 gramı spordan hemen sonra kana en hızlı karışan besinlerden olarak alın. Dahası için ulaşırsınız bana.

• Sagolun

Erkekler Ne Diyor 10

• Kas yapmakdan önce çok iyi ve zamanında beslenmelisin protein ağırlikli tabi spordan sonrada yemelisin balik yumurta tavuk tercihlerin olmalı ayrica gideceğin spor salonu çok önemli sana iyi ve sağlam bir çalışma programı yazmalı ve en önemlisi kaldırdığın ağırlikdan çok hareketi daha düzgün ve doğru yapman gerekli :)) bol şans

0|0
    0|0
    • Spordan sonra hic yemiyordum bunu bilmem iyi oldu sagolun

• aman hee kesinlikle hata spordan sonra kesinlikle yemelisin ımmm az az ama sık sık proteyin çok önemli kas konusunda almazsan kas aralarında çatlamaları kapatamazsin istedigin kivama gelince kasların agirligi birakirsiniz

• Protein ağırlıklı bir beslenme olmalı antrenmanlardan önce kahve içerek enerji alabilirsin kendine göre ağırlıkları kaldırarak başlarsın git gide arttırırsın antrenman sonrası da çikolatalı süt içerek kasları wheyn protein ile doldurursun bu arada kaslı kız mı olur be pampa sen en iyisi yoga yap esnek olursun :)

0|0
    0|0
  • Kadın ve adonis harika oluyor evet

1|0
    0|0
  • ağırlıklara sana bağlı kaldırabildiğini kaldıracaksın , beslenmeni iyi yapcaksın kaliteli karb ve protein kaliteli yağ

0|0
    0|0
    • Evet genelde karbonhidrati makarna olarak aliyorum ama cok az ve oglenleri aksama olsun surekli protein yerim gece yatarken yagsiz sut iciyorum misal ama iste daha etkisini gormedim biraz diyelim

• 1 yil olucak nasil hoc etkisini goremezsiniz demeyin bayanlar cidden cok zor kas yapiyor karnim dumduz sekillendi mesela ama benim hedefim omuzlar ve kollar sikilassin biraz daha sekillu olsun

• eğer kasların büyüsün istiyorsan ağırlıkla çalışacaksın kendi kendine bişe olmaz yoksa yapıyorsan genede değişiklik yoksa beslenmeni arttır

• Boy kilo ve ölçüler nedir?

0|0
    0|0
    • 1.64 boy 47 kilo gogus 80 belim 66 kalca 84 olmasi lazim en son boyleydi yakin tarih

• Bence kalçalarından memnunsan hiç kas işine girişme. Squat yapıp toparlayacam diye uğraşıyor insanlar, futbolcu gibi baldırları (calf) belirgin oluyor ve bacağın tüm estetiğini bozuyor.

0|0
    0|0
    • Hedefim bacaklar ve kalca degil yumusak olan ve cabuk kilo alabilir kisimlarimi toplamak mesela karin ve koldan cok kilo alirim bolgeseldir kas olursa daha zor kilo alimi okucagindan boyle bir girisimde bulunuyorum

• Çok saçma sapan bilgiler verilmiş, umarım dikkate almazsın.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey zor değildir azimle çalışırsan olur

0|0
    1|0
  • Bir kqdina hic yakismiyor kas yapmak erkekler gibi

0|0
    1|0
    • E heralde erkek gibi degil ama iskelet gibi bir bayanda hic hos degil biraz yapili olmalo bence insan bir erkek gibi kasdan bahsetmiyorum elbette

• Niye kas yapcanki

0|0
    1|0
    • Tabikide hizli bir metobolizma icin

• Keske olsaydi metobolizma hizini arttirmanin tek yolu kasli bir yapi spor ve az yemek cidden deneyimlerimle ve gorduklerimle bunu ogrendim

• Peki tamam kolay gelsin ne diyem

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkese göre farklı..

0|0
    0|0
  • Özelden yaz canım bana ben yardımcı olurum sana

0|0
    0|0
  • Çok anlamam bu işlerden ama bir arkadaşım düzenli olarak iki senede çok guzel bir vücut yaptı

0|0
    0|0
  • Git bir spor salonuna aynen böyle de ordan yardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...