Kapat

Bir söz bir insanın canını ne kadar yakar?

evet bi söz bi insanın canını ne kadar yakar..? Karşıdaki insana bağlı mıdır canının yanması...? Başkaları ne derse desin umrumda olmaz ama O diyince sol yanım acıyor dediğiniz bir var mı hayatınızda...:)

Güncellemeler:
ben onu çok seviyorum kimseyede degişmem ne olursa olsun o benim birtanem :)

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• benı ne kadar kırarsa kırsın ne kadar hemen affedıyorum su ana kadar defalarca üzdü bnı affetmıycem dedım ama onsuz yapamadım her seferınde affettık barıstık hep :)

1|0
    0|0
    • seni çokkk çokkk iii anlayabiliorum :d her defasında o kavgadan sonra aramıcam sormucam kendisi arasın suratımı asıcam vs vs diosun ama en fazla telefonla aradıgında 2 3 dklık bi trip oluo sonra bebemmm demeye başlıosun :))) eee ne kadar kırılırsa kırılsın acırsa acısın bu kalp, yinede seviyor yaaa :) <3:)) BİDE ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM İNSAN EN ÇOK SEVDİGİ İNSANI ÜZER BU YÜZDEN SEVMİYOR HİİSİNE DÜŞMEYİN BİGÜN SANA KIZIP BAGIRIP ÇAGIRMIOR GİTME GELME YAPMA DEMİORSA BİLİN Kİ SİZDE AŞKINIZDA BİTTİ...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• yoq canımı yakmaz çünkü hiç bağlanmadan ilişki yaşadım hep birisine bağlandım ve kaybettim ondan sonra bağlanmadıkalrımdan hep ben ayrıldım ve sözleride umrumda olmadı

1|0
    0|0
  • karşıdaki insana bağlıdır o kişiye ne kadar değer verdiğine göre değişir mesela aşık olduğum bir kız(Büşra) vardı o zmnlar 16 yaşındaydım ona aşık olduğumu söylediğimde kendisinin fen lisesinde okuduğunu benim gibi biriyle çıkamayacağını söyledi ve bir tonda laf yemiştim (ben marmaris sabancı anadolu lisesinde okuyodum o zmnlar) onun söyledikleri öyle bi koyduki bana 1 hafta ağlamaktan kendime gelemedim

1|0
    0|0
  • kurşundan beter eder kurşun yarası geçer ama söz hayatın boyunca içinde kalır.

1|0
    0|0
  • Sözden canı yanan bir kez daha düşünsn. Sinirlendiğinde insan söyleyebilir. Asıl yalnış davranış ve hareket yakar canını insanın.

1|0
    0|0
  • Canımı yakmaz. Ama sinir katsayılarımı artırabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...