Neden Hem G. Saray'ın hem Beşiktaş'ın hemde Trabzonspor'un en büyük rakibi Fenerbahçe'dir?

Hepsi en büyük rakip olarak Fenerbahçe'yi görür Gs-Bjk Gs-Ts Bjk-Ts maçları tansiyon olarak çok sakin maçlardır bir çoğunun sonuçları hatirlanmaz bile Anadolu takımları bile Fenerbahçe maçına diğer maçlardan daha farklı bakar fitrin için en büyük maçtır Fenerbahçe maçları..

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kaniya nerden vardin? Bjk ve ts icin bu gecerli degil sadece gs fb rekabeti en buyuk rekabet. Trabzon sadece sevmez fbyi karadeniz gnlnde sevilmez bjk ise en buyuk rakip olarak gsyi gorur hatta bursayi bile gorur fbyide gorur hatta su siralar birak rakibi fbjk kardes takim olarak lanse edilir :)

0|0
    0|0
    • Bunu benim çıkardığım kanısına nerden vardın beşiktaş içindw trabzon içinde en önemli maç Fenerbahçe maçıdır bunuda herkes bilir bunuda gslilerden başka kimse muhalefet etmez kardeşlik konusuda tamamen yalandır fb maçı olunca beşiktaşlılar gsyi gslilerde beşikasi tutarlar..

• Tm dostum benim cevremdekiler ole degil nedense bu kisiden kisiye degisir bole bir kuralmi varmis dedigim sadece belli olan gs ve fb rekabetinin tavan oldugudur.

Kızlar Ne Diyor 3

• Açıkçası benim için en büyük rakip diye bir kavram yok. Ama Mühendis Oktay cinayeti ve sonrasından sebep gs yi daha antipatik buluyorum.

0|0
    0|0
  • Büyük bir takım olduğu için çekemiyorlar :)

0|1
    0|2
  • iyi olan hep rakip görülür.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Çünkü Fenerbahçe'yi hiçbir takım sevmez Ve bir ülkede en çok nefret edilen takım o ülkenin en büyük takımıdır.

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe her sezon şampiyonluğa oynar ve ligi her sene ilk ikide bitirir. Türkiye'nin en büyük takımını yenmwk her zaman zevkli olur. Hocalarda oyuncuları Fenerbahçeye karşı motive etmez oyuncu Fenerbahçe'nin ismini duyunca motive olur

0|0
    0|1
  • Aynen katılıyorum ama beşiktaşın bence galatasaray ama fenerbahçe beşiktaş maçları her zaman zevkli geçmiştir NOT:FENERBAHÇELİYİM

0|1
    0|0
  • Çünkü FENERBAHÇEdir asıl büyük

0|0
    0|0
  • Hak yiyen takımlar sevilmez. Juventus, Bayern, Fenerbahçe, Olympiakos gibi. Ama bu demek olmuyor ki illa en iyi takım olacak. Barcelona, Benfica, Man United ülkenin ilk takımı değildir ama taraftarları dışında sevilmezler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...