Sınıfımda uzun tırnaklı bir kız var ama tırnakların arası çok kirli!

sınıfımda uzun tırnaklı bi kız var ama tırnakların arası çok kirli! sürekli yanımda ütüriyor napiçam yaa iğreniyorum. iki defa bile azaha kosıcaktım.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• sende ellerine masaya koy senin öllerini görsün; ellerin temiz ise tabi...göster belki utanır keser ne demişler el tırnaklarını elden utandığından ayak tırnaklarınıda kendinden utandığından kesermiş insan

0|0
    0|0
  • Sınıf derken ? Lisede mi ?

0|0
    0|0
  • Sanane bakma sende .Ben ortaokuldayken ön sırada leş gibi kokan kıza kırılmasın diye 1 sene ağzımı açmadım katlandım o kokuya.Pisti,kokuyordu ama ona bunu ima etsem yada söylesem çok fazla kırılabilirdi.

0|0
    0|0
    • iste bende bundan korkiyorum, kiz zaten özguveni filanda yok belkide hepte daha duser

• Koku falan desen katlanmak gerçekten zor ama tırnaklarınada bakma be canım sende.

• Bir tane tırnak makası hediye edebilirsin.

0|0
    0|0
  • samimiysen tırnaklarını kes ne bileyim temizle falan de değilsen de...

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun ama sınıftaki yerini değiştir sende..:)

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa açık ve net yüzüne söyle tırnaklarını kes de onlar ne öyle yaa .D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kolay gelsinn

0|0
    0|0
  • tirnaklarin uzun yerlerini icten beyaz boyayan bi kalem var ayni anda temizliyor.. türkcede adini bilmiyorum ama derste önce kendinde yaparak sonra ona da verip denesene desen ... yada acikca söyle

0|0
    0|0
  • yuzune vur o zamn utanır ve onn ıcın cok ıyı olur bndan snra hep temızler

0|0
    0|0
  • Açık açık söyleyebilirsin. Bu kadar düşünmeyin karşınızdakileri.

0|0
    0|0
  • samimiyseniz söyle tırnaklarının arası simsiyah de şakaya vur o mesajı alır:D

0|0
    0|0
  • şakayla karışık yüzüne vur. ciddi ciddi konuşursan alınabilir küsebilir.

0|0
    0|0
  • öğğk

0|0
    0|0
  • o kadar önemli mi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...