Passolig hakkında olan ankete katılır mısınız?

Evet bu konu hakkında kimileri kötü kimileri iyi düşünmekte. Anket hemen bu linkte : docs.google.com/.../viewform?edit_requested=true

Güncellemeler:
Bu anketin amacını hemen açıklıyorum. Kuzenimin bitirme tezidir bu. Eğer ortaya güzel bir şey çıkarsa yani şöyle katılım çok olursa sonuçlar federasyona bildirilcek.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Anketi eksiksiz doldurdum başarılar. Pasoligin ne karaborsaya ne de şiddetin azalmasına faydasının olacağını düşünmüyorum. Passoligin olmasına rağmen geçen hata karaborsa yapanlara rastladım. Şiddetin önüne geçmek için illa bir kartın ( Kredi kartı olarak da kulanılabilen) ücretli olarak ve zorunlu olarak verilmesine gerek yok. Her vatandaşın T. C. kimlik numarası var ve rahatlıkla bir sistem kurulabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Passolig stadyumlarda iktidara karşı toplumsal başkaldırıları engellemek amacıyla kurulmuş bir sistemdir. Diğer bir amacı da yandaş bankaya gelir sağlamaktır..

1|0
    0|0
    • ankete katil işte. :)

• Hayır. güncellemeyi oku bence. :)

• Anket güzel hazırlanmış ama eksik.. Yani temel amaç hakkında soru yok.

• Anketi doldurdum Passolig karaborsayı dahada kolaylaştırdı e bilet i tc kimliğe transfer etmek dahada kolay devlet yakını kurumu zengin etme amaclı taraftarı fişleme amaclı ne şiddeti onleyecek bir olay nede yarar sağlayacak bir olay tribünleri bitirecek bir olay

1|0
    0|0
  • Tebrikler ve teşekkür ederim..

1|0
    0|0
  • Açıkcası paso ligden dolayı tribünler boşa oynuyor
    kazanan banka oluyor
    kulüpler yalan

0|0
    0|0
  • Katıldım. Teşekkürler.

1|0
    0|0
  • Tebrikler.

1|0
    0|0
  • TEbrikler:)

1|0
    0|0
  • ben bu kızla evlenirim bile la passoligi takip ediyo

1|0
    0|0
  • Malesef katılmam :/

0|0
    0|0
    • neden peki sevgili Angelov?

• Anket ilgimi çekmedi ve pasolig hakkın da bir bilgim olmadığı için ankete katılmak istemedim.
      Ama senin için şimdi ankete katılıcam

• helal sana

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç bir maçı oturupta 90 dakika izlemişliğim yok çok sıkıyordu yıllardırda maç falan izlemem arkadaşlarım çok ısrar etsede onlar izlerse çeker giderim

0|0
    0|0
  • Vay be, helal olsun. Passolig filan...😉

1|0
    0|0
    • sağolasın. :)

• bilmek önemli. konu her ne olursa olsun. :)

• İşe budur be...

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...