Damir mrsic vs andrew goudelock?

Mrsic'i hatırlayanlar bilir ne kadar iyi bir şutör olduğunu fenerbahçeye ondan sonra bu kadar iyi bir şutör geleceğini tahmin etmemiştim ama karaoğlanın (andrew goudelock) teki geldi , inanılmaz şeyler yapıyor. Şu ana kadar olan yüzdelere bakarsak Goudelock daha iyi şutör fakat merak ettiğim konu;
Sizce Damir Mrsic mi yoksa Andrew Goudelock mı daha iyi oyuncu?

• Andrew Goudelock
    75% (3)71% (5)73% (8)Oy Ver
  • Damir Mrsic
    25% (1)29% (2)27% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi şutor dersen mrsic set üzerinden sutunu arkadasları yaratıyodu bitiriciydi mini mamba hem setten cıkıp atıyo hemde kendi şutunu yaratan becerikli bir sutor değil skorerdir yani sadece sutor denemz mrsicten sadece sutor olarak değil hem skorer olarak hem oyuncu olarak daha iyi bir oyuncudur daha iyi bir takım arkadasıdır demiyorum cunku gerçekten kontrol edilmesi zor adam ama oyunculuk olarak cok üstünde

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için , benim söylemediklerimide söylemişsin :)

• Önemli değil iki oyuncuyu izleyen herkes bu yorumları yapar sadece tek taraflı bakman lazım bunları görmemen için

Kızlar Ne Diyor 4

• Damir

0|0
    0|0
  • Andrew Goudelock

0|0
    0|0
    • Neden gizledin kendini , göster içindeki fenerbahçe formasını , at üzerindeki lanet şeyi :D

• Andrew

0|0
    0|0
  • Damir Mrsic

0|0
    0|0
    • Ya neden gizli anlamıyorum :D
      hayır oy verdiysen neden damir mrsic yazıyosun
      hadi yazıyosun neden gizli :D
      garipsiniz ama öyle olsun

Erkekler Ne Diyor 5

• Damirin yeri bizde ap ayri gudy yerine gecebilmesi icin istikrarla 5 sene oynmasi lazim

0|0
    0|1
    • Antrenmanlarda en çok çaba gösteren basketçiymiş, istikrarı yakalar dahada iyi yerlere gelir başka takımlara kaptırmazsak.

• 10-15 üçlük diyosan basketboldan anlamıyosun kardeşim , git işine

• Zavunmasi guclu takima abd nin yaptigi gibi ucluk yapistircan.
      Turkiye abd macina bir bak sonra konus

• Eğer elde tutarsak ve istikrar sağlarsa götü başı oynamassa andrew 3 sene sonra mırsiç seviyesine gelebilir mrsiç in kazandırdıgı deli maçlar bilirim :) şu an için mrsiç ama andrew da gelecek var

0|0
    0|0
    • Kesinlikle gelecek var , çokda şanslı obradovicle çalıştığı için.

• Abi ikisinin de yeri ayrı be bizde..

0|0
    0|0
  • Willy Solomon

0|0
    0|0
  • Damir mrsic

0|0
    0|1
Yükleniyor...