Eskisi gibi olmak mümkün mü?

arkadaslar uzun bi süre ayrı kaldınız 8 ay sonra barıstınız diyelim eskisi gibi olurmu hersey kıskanmalar tiripler olurmu atıyoyorum ona bakınca sıradan biri olarak mı görürsünüz bazı seylerin duyguları oturması icin askın hatırlanması hiseedilmesi icin zaman mı gerekir siz unutulmus birinin bi erkegin sonra yıllar sonra barısıp tekrar asık olurmu kız sizce yeniden baslayarak kız unuttugunu birne asık olabilirmii yeniden

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• olur..küllenmiş alevler canlanır...

0|0
    0|0
    • nasıl ölen ask canlanır ya bunu yapan varmı acaba s

• kac ay sonra döndü

• önceden iki ayda veya 3 ayda bir ayrıldığı olurdu..en fazla 5 ay sonra döndü.aynı aşkla sevdim.sizin 8 ay olmuş.ama kızada bağlı..çok seviyorsa güveniyorsan aynı aşkla sever..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• nasıl ayrıldığıma bağlı

2|0
    0|0
  • olmaz. zor.

1|1
    0|0
    • neden zor

• bittiyse bitmiştir. hiç bir şey olmamış gibi tekrardan aynı ilişkiye başlamak saçma

• en iyi sevgili eski sevgilidir..alışmışlık var.

1|0
    0|0
  • Bizde işe yaradı .Bi sene ayrı kaldık.Barıstık .3 yıldır onunlayımMutluyum

1|0
    0|0
    • 1 sene icinde sen biriyle cıkmadınmı

• nette tanısığım biri oldu sadece ama yüz yüze gorüşmedim

Erkekler Ne Diyor 2

• olmuyor ne yaparsan ne kadar çabalarsan da olmuyor...o büyü bozuldu mu bir defa tekrar yakalayamıyorsun aynı heyecanı..hep bir şeyler eksik kalıyor..hani yemek yersin ya onda bir tat ararsın ama bulamazsın onun gibi...ayrılmak demek,büyünün bozulması artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacagı demek..çünkü bilemezsin seni tekrar bırakıp gidecegini,ya da bırakan sen isen eger tekrar bırakıp gidemeyecegini...kader ise ama,kaçısın yok.

0|0
    0|0
    • kader demisken sana bi söz sölemek isterim Kader hayatımızın önceden çizilmiş olması demek değildir.

Bu sebepten,”ne yapalım, kaderimiz böyle”deyip boyun bükmek cehalet göstergesidir.

Kader yolun tamamını değil, sadece yol ayrımlarını verir.

Güzergah bellidir ama tüm dönemeç ve sapaklar yolcuya aittir.

Öyleyse ne hayatının hakimisin,ne de hayat karşısında çaresizsin. kızdan kıza degisir diyorum bende iste eskigi gibi olmak icin hersey sende biter bana göre ölmüs askı doguran varmıdır

• dostum işte ayrılmamak için elinden gelen her şeyi yapacaksın tabi seviyorsan yoksa tamam hadi istiyorsan ayrılalım durumunu söylemiyorum..ben elimden geleni yaparım ama baktım olmuyor daha fazla yapacak birşeyim yok çeker giderim ki öyle de yaptım ayrılmamak için her yolu denedim ama karşımdaki insan ayrılmak istiyorsa onu zorla tutamam değil mi..

• öle insan hep pisman olur

• Kardesim sana tek sozum bir kez seni birakti ve bor kez senden vazgecen her zaman vazgecerr..unut onu yada acini yasa..

1|1
    0|0
    • sadece ölümün acısı yasanırr askın degil

Yükleniyor...