İnce fit vücuda sahip olmak avantaj mı dezavantaj mı?

bu halimden gayet memnunum kilo almaya çalıştım neler yedim neler yaptım ama sadece geçici göbek oluyo gidiyo :D

bunun üzerine 1 dönem kulüpte defansif ön libero oynadım
yarım sezon kalecilik eğitimi aldım

şimdi ise 5 yıldan beridir 3 yılı lisanslı olarak profesyonel uzun mesafe koşuculuğu yapıyorum.

uzatmak istemiyorum okumayacaksınız çünkü

192 boyum var ve 80 kilo civarındayım sizce kilo alıp hayvan gibi vücudumu şişireyimmi yoksa doğal yoldan spor yaparken salona gideyimmi (ilaç hap kullanmadan)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• O put gibi dedin adamlari bilmiyorum ama kolay degil kas kutlesini ortaya cikarmak dogal yollarla (suplement kullananlar ) uzun vadede bir yere kadar yapar dopinge girip senin yabirinle sisende var o kadar spor yapion maden spor yapion amacin neden vucut gelistirmek bu yola bas koyacaksan amacin kas kutlesi olusturup guzel bir fizige kavusmaktir

0|0
    0|0
    • amaç o değil koşucuyum haliyle bacaklarım 50 cm baldırlarım demekki sadece koşu salon olmadan bacaklar bu kadar patlıyor. koşunun yanında başka sporlarda yaparsam doğal yoldan geliştirebilirm diye düşünüyodum aslında

• 192 boyla iyi kosuon o bacak kalinligi ile helal olsun

• 5 yıldır sürekli idman yaptım ramzanda bırakıyorum şubata kadar sonra gene devam ama okul olduğu için çok zaman ayıramıyorum yarışlara haliyle çok iyi derecem yok ama dayanıklılığım iyidir halısahada filan bıktırıyorum adamları o yönden iyi şuanlık ama üst vücut için prof bir spor düşünüyorum bu aralar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• o hayvan gibi şişirme olayı keşke senin sandığın kadar basit olsaydı da hepimiz o kıvamda olsaydık :)

0|0
    0|0
  • Herseyin dogali en makbulü

0|0
    0|0
    • salonda öyle tiksinç herifler görüyorumki put gibi yürüyolar allah benzetmesin bizi onlara aşırı kötü ya :/

Yükleniyor...