Rüyamda cemaatle namazın farzını kıldığımı gördüm. Ne anlama geliyor bu?

Sünnetini kılmadım. Kılmak istemedim. Yalnızca farzını kıldım. Camideydim. On taraflarda durmuştum ama arkalara geçtim bir arkadaşımla birlikte. Bir de baş örtüsü yerine bandana takmıştım. Saçımın bir kısmı görünüyordu yani. Ne demek bu?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Seni namaza teşvik ediyor rüyaların , daha çok zaman ayır diyor ,bırak bu dünyevi işleri diyor .

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Rüyada namaz görmek

iyidir diye biliyorum

Hayır olsun

Bir de böyle güzel rüyaları

herkese anlatmamak gerekir

0|0
    0|0
    • bunun gibi cok ruya var bende ya. kimi cok guzel, kimi feci. bilincaltima yanayim.

• Rüya 3 çeşittir

1- İlahi bir mesaj

2- şeytanın vesvesesi

3- gündelik hayatın etkisi

• 3 vakte kadar zengin olucan!

0|0
    0|0
  • allah bırazda bana çalış dıye uyarıda bulunmuş bence

0|0
    0|0
  • Acaba normalde namaz kılarken başında ya da vücudunun bir yerlerinde açıklık falan mı oluyor ? Bir keresinde ben de camiye gitmişim ancak ters tarafa dönerekten namaz kılarak gördüm kendimi. Sonra araştırdım ki evde kılarken biraz yamuk duruyor muşum . Sende de buna benzer bir şey olabilir mi?

0|0
    0|0
    • ben cok fazla namaz kilmam ki. ayda yilda bir. hatta ayda bile degil yilda bir o da kilarsam yani :/

• Belki de sana bir uyarıydı Arı Maya. :) Artık kılman gerektiğini de görmüş olabilirsin. Ne diyelim sadece tahmine diyorum. Rüya yorumu yapmasını bekleme kimseden. Hz Yusuf yapardı bu yorumları.

• Dinden cıktığın anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • bılmıyorumm

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel rüya namaza başlaman için uyarıcı olabılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...