Unutmak için bunları yapıyorum, oluyor mu?

karar aldım eski sevgilimin facesini 15 gündür takip etmiyorum.eski resimlerede bakmıyorum.yüzünü unutmaya çalışıyorum..hatta kimseyle onun hakkında konuşmuyorum bile.bu şekilde unuturum gibime geliyor...başka yol varmı bildiğiniz...yada bu yöntem başarılımı...?.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• iyi gidiyosun, unutma süreci böyle başlar, hatta buraya soru olarak bile yazmamalısın. kendi face ini bile bi süreliğine kapatabilirsin mesela. genelde 7. 8. ayda tamamen hiç izi kalmadan unutulmuş olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kardeşim gönülden bağın varsa ne yaparsan klendini kandırmış olursun sana sadece şunu söylim birşey bitmeden önce mutlaka gözden geçirin yani ilişkide bişeyler sonuna kadar gelmişse bitsin diğer türlü ne yapsan nafila başını yastığına koyduğunda unutmak için yaptıklarının hepsi çöpe gider gene gerçeklerle yüzleşirsin çünkü insan yaşadığı hiçbirşeyi unutmaz...

0|0
    0|0
  • Bak unutamamışsın ki buradan başka yollar arıorsun , unutulmuyor sadece kabuk bağlar zamanla o kadar, neyse büyüdükçe daha iyi anlarsın

0|0
    1|0
  • Unutursun içim yana yana

Unutursun ölüm sana bana

Zaman basıp kanayan yarana

Unutursun unutursun

1|0
    0|0
  • unutmana faydalı olur belki ,değişik aktivitelerde bulunmak, yalnız kalmamaya çalış, yalnız kaldığın zaman, belki mazi bir film şeridi gibi gözlerinin önüne gelir. ondan öncede güzel ,neşeli bir hayatının olduğunu getir gözlerinin önüne :)

0|0
    0|0
  • sen sadece unutmamak için yaptıklarını kesmişsin

gerisi zamana kalmış

0|0
    0|0
  • unutmayı istemeye başlamak,katettiğin en uzun yoldur,bundan sonrası unutmanın temeli olan zamana kalmış...

0|0
    0|0
  • Eğer seviyorsan eski sevgilini yüzsüzlük yap barış sevipde barışmak istemiyorsan yada o istemiyorsa başkası ile çıkmayı dene hayata bir kere geliceksin :)

0|0
    0|0

• sil bence kökten kurtul facende kendine eziyet etme.. senin kendine yapyığın çin işkencesi bence:9

0|0
    0|0
  • sana onu hatırlatacak herşeyi hayatından çıkar

0|0
    0|0
  • offf senin durum vahim...unutmak için atılan her adım onu ne kadar özlediğinin habercisidir...

0|0
    0|0
  • yeni birini bul unutursun.

0|0
    0|0
  • Bu yöntemler doğru.Aynen devam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence iyi yapıyorsun fakat 15 gün kısa bir zaman.biraz daha sabretmelisin unutmak için...

zaman herşeyin ilacıdır...

0|0
    0|0
  • düşünme düşünme düşünmee...

0|0
    0|0
  • Resimlere bakma sil gitsin git alısveris yap eğlen kop kop :D

0|0
    0|0
  • Şuan ondan bahsediyorsun ve şuan aklında ? unutamazsın sen böyle yaptığın sürece onunla olan anıların hep karşına çıkar

0|0
    0|0
    • başka yöntem var mı bildiğin

• Aklını başka şeylerle meşgul et hatta arada aç fotoğrafına bak ben bunumu sevmişim de iğrenmeye çalış ondan resmine bakarak küfür et ama kaçmaa

• sakın slow sarkı dınleme

0|0
    0|0
  • ben sana bir yol söyleyeyim sev kurtul..ver kurtul..öldür kurtul..

0|0
    0|0
  • tabi başarılı ona anlat buna anlat sonra unutamıom de tam gaz devam başarılar

0|0
    0|0
  • kim kimi unutmuşta sen unutuyosun yok öyle bi dünya istersen 15 asır bakma ..

0|0
    0|0
    • :(

• hiç kusura bakma ben 8 ay ayrı kaldım ne unutması ilik ilik cıktı acısı . gerçi şimdi barıştık ama allah kimseye yaşatmasın

Yükleniyor...