Rüyalarınızda gördüğünüz gerçek oldu mu?

Gördüğünüz rüyalardan etkilenirmisiniz ? Hiç rüyanızda görüpte gerçekte yaşadığınız bir durum oldumu ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• inşallah olmaz geçen gece gördüm babam ölüyodu annem gelip öldüğünü söylüyodu uyandıgımda daha yatamadım sabaha kadar sigara kahve oturup düşündüm =( Ölüm o kadar acı ve farklı ki alanı geri vermiyo kıymetını bılmek gerek ölümlü dünya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Oluyordu taki Insanlarla Paylasincaya kadar Görüyordum ve nasil biliyormusun.

Simdi ben bir Rüya görüyordum unutuyordum sonra oo Ani yasarken hatirliyordum.

Gercekden acayip bi Duygu ve arada bir gene görüyorum ama su siralar Ask acisi cekdigimden göremiyorum ..

Bazen konusuyorum Uyurken dialog kuruyorum sonrada uykudan uyaninca birazini hatirliyorum.

0|0
    0|0
  • yok beya

0|0
    0|0
  • benim olmadı ya senin :)

0|0
    0|0
  • bazı vakitte gördüğümüz rüyalar gerçektir,bazıları ise batıldır. bende mesela rüya görüyorum 5 veya 6 ay sonra rüyamda gördüğüm olaylar yaşanıyor bazedende anında

0|0
    0|0
  • Olmuşları gördüm ben genelde ..

0|0
    0|0
  • Benim oldu honda istiodum hayaldi gerçek oldu :)

0|0
    0|0
  • Rüyalarımda gördüğüm gerçek olsa o zaman doğa kanunlarına aykırılık denen şeyin varlığı meydana gelirdi.

0|0
    0|0
  • gördüğüm rüyalardan tabiki de çok çabuk etkilenirim ve rüyada bi gün sevdiğim bi kişiyi kaybederken gördüm.. aradan çok geçmedi ve gördüğüm rüya gerçek oldu..

0|0
    0|0
    • :((((((((( Allah rahmet eylesin ! Bende simdi altaki cevaba ruyada olum uzun omur derler yazdim ! Bunu okuyunca resmen dondum !:(

Demek ki tum bildiklerimiz her zaman icin gecerli degil ..

Allah sevdiklerimizi korusun

• rüya görmem görüdğüm rüyayı da sabah uyandığımda unuturumn

0|0
    0|0
  • hayır ama rüyalarımdan etkılenırım

0|0
    0|0
  • çook.. benim rüyalarım çıkar

0|0
    0|0
    • Ilginc olani oluyormu?

• Evet "Hmm" bu herseyi anlatır ;)

• ben şimdiye kadar hep topu karşı tarafa atma hamlesi olarak biliyordm bunu :))

• Keşke olsaydı... :(

0|0
    0|0
  • çoğu zaman gerçekleşiyor.

0|0
    0|0
  • yok yaşamadım ama anlam olarak çıkarılanların bi kısmı çıktı

0|0
    0|0
  • hayır olmaz.ama yatmadan önce kısa bir süre birşeyi düşünürsen onun hakkında rüya görebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...