AMATÖR FUTBOLCULUK?

Abilerim, kardeşlerim merhaba. Kısaca durumu anlatayım. 97 doğumlu ve 165 boyundayım. YGS den dolayı futbola ara vermem gerekti, kasımda 60 kg idim. Şimdi 70 kgyim. Şimdi yeniden kulübe başlayacağım, önce bireysel olarak hazırlanmam lazım 1-2 ay. Sorum ise şu: Ben, Gökhan Töre gibi güçlü olmak istiyorum. Adam tır gibi utanmasa sol açığı sırtına alıp sol beki öyle çalımlayacak. Boyumun aksine fizik gücüm yaşıtlarım arasında normal ama ben çok daha fazlasını istiyorum. Bunun için nasıl çalışmalıyım? Bildiğimiz vücut geliştirme mi, yoksa farklı bir yöntem mi? Bir de yüksek kondisyon için nasıl bir çalışma önerirsiniz?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Surekli tempolu koşular yap , Isın biraz yavas kos sonra hizlan en sonunda son gucunle kos sonra biraz yavasla ve yuru nefes alip ver dinlen sonra tekrar basla kosmaya boyle, Bir futbol sahasi dusun ve uzun kenarindan kosmaya basla yavas sekilde kisa kenara gelince son gucunle kos uzun kenarda yavas kosmaya devam et sonra kisa kenarda tekrar hizlan, mekik sinav cek , bir sorun varsa mesajda atabilirsin

0|0
    0|0
    • Koşu bandında her gün interval şekilde 10 km koşsam yararı olur mu? İkinci olarak da mekik, şınav gibi vücut ağırlığıyla yapılan hareketler her gün her zaman yapılabilir mi?

• Olur tabiki , Kendini cok fazla zorlamadan hergun yapabilirsin ama Zorlamak isterim dersen haftanin bir gunu kendini serbest birakabilirsin mekik sinavda :)

Yükleniyor...