Sevdiğiniz kızın sizi aldattığını düşünüyorsunuz, tavrınız ne olur?

sevdiğiniz kızın sizi aldattığını öğreniyorsunuz ama çoook seviyorsunuz tavırınız ne olur?

Güncellemeler:
bi şans daha verebilecek yok galiba..

0|0
124

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız olmak, Yanlış yerde ve yanlış bir kalpte olmaktan iyidir.

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Hemen beni aldattığı Erkeğe gitmesini isterim Ayrılırım Çok medeni bir şekilde yanlarına gider mutluluklar dilerim. Sonra kızın yüzüne kezzabı döker Gerçek yüzünü ortaya çıkarırırm.Muhtemelen erkek kızı o yüzünden dolayı terk eder .Böylece kızın beni aldattığı adamın ne olduğunu anlatmaya çalışırım anlar herhalde kız o surattan sonra bir daha kimseyi aldatamaz sevgilisi olmaz zaten Cevaevinden çıktıktan sonra o erkeği bulur sikini keserim bir daha kimsenin kız arkadaşını düzemesin bunu çok sevdiğim için yapıyorum

0|1
    0|0
    • ne beni müneccipmi sandın falcımıyım ben ne bileyim senin evgli olup olmadığını ayrıca bekar olsaydın düşüncekmiydin bunu niye ciddiye alıyorsun ki

• evet düşünecektim hep yüzüme kezzap atabilecek bi sevgilim olsun istemiştim:): alla alla:)

• empati kur!

0|0
    0|0
  • Aldatmanın affı olmaz. İstediği kadar pişman olsun, aldatırken aklı neredeydi. Bir saniye bile düşünmem

0|0
    0|0
    • oh ne ala yhaaa siz yapın kimsenın ruhu duymasın sonra da affı olmaz...

• O yüzden yapacak bir şey yok. Yani kısacası herkes neyi hakettiğinin farkında olmalı ve böyle bir durumda ona göre adım atmalı

• cem garipoğluda münevveri sevmişti...

0|1
    0|0
  • Tüm sevgim yok olur giderdi. Buluşma sıklığımızı fazlasıyla düşürür ve onu fuckbuddy olarak kullanmaya başlar ve çevredeki kadın popülasyonuna odaklanırdım.

0|0
    0|0
  • çeket alıp çıkmak

0|1
    0|0
  • bir şartla af ederdim onun gözü önüğnde bende biz kıza yatarsam ozaman af ederim bilmem anlatabildimmi

0|1
    0|0
  • iyi hade sana bir şans daha. bir soru daha sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • o anda sevgi kalmaz nefret olur sen yoluna ben yoluma derim

0|0
    0|0
  • mutluluklar dilerdim bana kızmı yoq :D

0|0
    0|0
  • oyle bır sevgı yok arkadasım.) o an nefrete donusur .. oyle sey mı olur ya. yok oyle bır sevgi

0|0
    0|0
  • pardon ama ne şansı bu? ben onun hayatındayken zaten bu ona verilmiş büyük bir şansken ( sevgiden bahsediyorum) o beni aldatıyorsa daha ne şansı bekleyebilir ki?

0|0
    0|0
    • belki de pişman?

• kızlar saf değil aslında bile bile kabulleniyorlar.sıkıntı bence ben bilmiyorum ama kız olsamda affetmezdim sanırım

• öyle olması lazım zaten..

• zannetmiyorum kadının ihanetini bir erkek yutuyosa ben o erkeğin menfaat için terk etmediğini düşünürüm.amaçları yön değiştirir bence

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=ZG2GHnfHRuU

İşte Link

İşte Cevap.

0|0
    0|0
  • seven aldatmaz,aldattıysa bedelinide öder güle güle...

0|0
    0|0
  • bi Dakika Bile düşünmem ayrılırım

0|0
    0|0
  • O anda bütün hislerimi söker atarım ! (zamanla tabi)

0|0
    0|0
  • Ben aldatıyorum, o da aldatsın, sorun yok :D

0|0
    0|0
  • terk eder eğer dayanamıyosamda asardım sanırım kendimi yapcak bişi yok

0|0
    0|0
  • ırzını kırarım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 1

• ben aldatmadım ama ayrı oldugumuz dönemde hayatıma birini sokmuştum sevgilim öğrenince ayrıldı sonra barıştık ama intıkam içinmiş :( yakın ark la çıkmaya başladı eli yaş kötu kuru ortada kalakaldım :D

0|0
    0|0
    • erkek işte ne beklenebilir ki..

• yanii , ama arkdaşımla çıkmayıp beni terketse daha çok üzülürdüm :)) işi bilmiyodu salak hiç umurumda bile olmadılar zaten :D

Yükleniyor...