Galatasaraylılar ve Fenerbahçe liler Perşembe Günü Hangi Diziyi Seyredecekler?

Biz Beşiktaş'lılar Avrupa maçımızı seyredeceğiz şimdi bu fb ve gslilerin işi zor gerçekten perşembe günü hangi diziler fb ve gsli arkadaşlar survivor falan var mı siz iyi bilirsiniz?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• perşembe gününden sonra sizde izlersiniz artık dizi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Genellemeyle gerek yoktu çok arkadaş milli bilinçle izleyecek maçı bizim kadar olmasa da heyecanlanacak. Diğerleri de belki dalga geçecek bir şey olur diye izleyecek kaçarı yok.

0|0
    0|0
  • Perşembe günü maral dizisine bakacağım

0|0
    0|0
  • survıvor yok perşembe malesef cumartesi pazar pazartesi salı günleri var :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İzlemiyorum..

0|0
    0|0
  • Kardeş kendi aklınca bizimle dalga geçiyorsun da ben fanatik bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş'ın kazanıp tur atlaması için dua ediyor olacağım.

1|0
    0|0
  • Bazıları Türk takımının avrupa da başarılı olup, ülke puanina katkida bulunmasi ümidiyle maçı izleyecektir. Bazıları ise Beşiktaş yenilsinde dalga geçelim ümidiyle yine maçı izleyecektir. Yani kisacasi futboseverler yine öyle ya da böyle maci izler :)

0|0
    0|0
  • Kurtlar Vadisi oynarsa olabilir :) Şaka bir tarafa maçı izlicez kısmetse tabiki.

0|0
    0|0
  • Fakir... UEFA liginden bahsediyorsun Galatasaray diyorsun :) Şampiyonlar Liginden bahsedersen konuşuruz sen salı çarşamba hangi diziler var iyi bilirsin :)

0|0
    0|1
  • Bu kadar kabarmana gerek yok Beşiktaş avrupada bizim gururumuz ve gol attıkça sevineceğiz. Sen her ne kadar antipatik olmaya çalışsanda

0|0
    0|0
  • kendince alay ediyorsun aslında egonu tatmin ediyorsun peki öyle olsun madem gönlün böyle hoş olacak tamam soruna gelince beşiktaşın maçını seyredecem her golde gene deli gibi bağıracam hangi takımlısın dersen galatasaray

0|0
    0|0
  • Ben perşembe maçı izleysem

0|0
    0|0
  • Ergen ya.

0|0
    0|0
  • Zenitin maçı var onu izlicem

0|0
    0|0
  • Sonraki perşembe geçen bölüm ne olmuştu diye sormayında :)

0|0
    0|0
  • 3 senedir biz Şl de iken siz ne izliyorsaniz bizde onu izleriz artık..

0|0
    0|1
Yükleniyor...