Arkadaşımın aşkısın durumu...

Arkadaşlar benden hoşlanan benimle sevgili olmak isteyen kişinin en yakın arkadaşına aşık oldum ve bu benim içimi yakıp kavuruyo onu düşünmeden bir saniye duramıyorum çok kötü bi durumdayım ne yapmam lazım ya :(

Güncellemeler:
İnsan gibi yazıyoruz insan gibi cevap verin

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• olur öyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• aşkını yaşa aşkını yaşa aşkııınıı yaşa derimm... sen sensinn

sen sen olduğun içinde içinden geleni yapacak olman endoğalı..

senin hoşlanmadığın biriyle olman ney ifade edecek..

cesarettt cesarett..

1|0
    0|1
  • pufff zor bi durum

1|0
    0|0
  • 17 misin ?

1|0
    0|0
  • Aranızda anlaşma yapın. Önce sana aşık olanla takıl, senden hevesini alsın, sonra da aşık olduğunla takıl ondan hevesini al.

Herkes mutlu mesut olsun :)

0|0
    0|0
  • valla bu durumda hem senin işin zor hemde sana aşık olan çocuğun işi . Kötü bir tesadüf olmuş peki sana aşık olan çocukla konuşuyormusun hiç ?

0|0
    0|0
    • evet ama arkadaçca aynı ortamlarda oluyoruz çünkü

• ıkınız ıcınde aynı sey soz konusu ıkınızde bır araya gelırsenız o sana asık olan cocugu sılemek durumunda kalıcaksınız gerçekten zor bir durum ALLAH yardımcınız olsun .

• aşçı bahçıvan ...

0|1
    0|0
  • aşkı memnu 2

0|0
    0|0
  • yeni ergen durumun vahim...!

0|0
    0|0
  • Aşkının söndür bence.

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey göremiyorum :)

0|0
    0|0
  • Dışardan baksanda kibarlığından yanına yaklaşamazsın.. Pakizeler cehennemi mk..

0|0
    0|0
  • biri sana, sen başka birisine, zor bi durum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iki ucu boklu değnek simdi sen o cocukla çıkarsan senden hoşlanan çocukla araları iyise senin canın yakabilir, ha değilse ilerde bu sıkıntı olabilir kendi ruh saglığın açısından vazgeç

1|0
    0|0
  • bence cesaretle seni seven e söyle ben senden hoşlanmıyorum üzgünüm diye sonra o hoşlandgına belli et kendini

1|0
    0|0
    • ben zaten ona senı arkadas olarak goruyorum arkadas kalalım dıyorum ona ama dıgerıde onun arkadası oldugu ıcın cok zor durumdayım

• bende böyle bişeyle karşılaşmıştım yalnız benim hoşlandgımda benden hoşlananda malın önde gideniydi :D yapar merak etme bu devirde herkes kendini düşünür ;)

• bakalım :)

• bişey yapma.

0|0
    0|0
  • çocukların arasını bozma kız

1|1
    0|0
Yükleniyor...