Bir kız bir erkeği neden sever?

Şimdi bugun yoldayken telefonla konusan bir kadın ,Telefondakine "okanla çıkıcam adam ağzımın içine bakıyor parasıda var tüm kredi kartı borcumu ödetirim ona ""dedi ve ben bunu duyduğum an "evet,aşk yalan ve birini neden sever sorunu dusundum .Kadın telefondaki arkadasına sanki eski sevgilisine kızmıs o da onun ağzına bakan okanla intikam almak için çıkıcakmıs gibi bir izlenim aldım.Ben de ileride zengin olucağımı düşünüyorm ve bir kadının benimle sırf param için olmasını istemem siz kadınlar nden bir erkeği seviyorusununz ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Telefonla konuşan ucuz ve basit biri ki iki kuruşa satıyor kendini. Bunu meslek olarak yapanlardan ne farkı var.

Kendine saygısı yoksa bir insanın, gururu, onuru yoksa her şeyi yapar ne yazık ki.

Deli gibi seven sevgilisi,kocası ağzına da etse yine de seven kadınlarda var. Bu cinsiyet meselesi değil karakter meselesi bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Genelleme yapmayin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o sevmişyor akıllım demiş zaten parsı var diye o vatandaş hitiycını gidermenini derdinde.. Ali ağaoğlunu o sarı civ civ seviyormu sence... :)))))

0|0
    0|1
  • Yazık okan'a :)

0|0
    0|0
  • neyseki param yok beni seven gerçekten sever :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...