Siz kızlar bir ilişkide ne aradığınızı biliyor musunuz?

Sorunun cevabı az çok belli ama yine de siz kızların yorumlarını alayım. Siz karşınızdaki erkekte ya da ilişkinizde ne arıyorsunuz?

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• güven zamanla oluşur ben ilişkide saygıdan yanayım önce ve yalakalık yapmıck asla :)

0|1
    0|0
    • Bence herşeyden önce taraflar birbirlerini gerçekten dinleyebilmeli. Bu gerçekten olduğunda. Sevgi, saygı, güven, sadakat, anlayış hepsi olacaktır. Yalansız, dürüst, sadık, samimi, doğal ve herşeyi içten gelerek yaşayan bir sevgili tercihim olurdu. Yaptığı şey kötü bile olsa bana doğruyu söyleyebilen bir sevgili baş tacım olurdu.

• anlıck emn ol kzların svmesı içn emn ol snın yptıgın ilgi yeter d artr ama kymt bılemez surklı ılgı gsterırsn b arada ozl degılse ne kdr sure cıktın ve nedn btı

• Devamını özelden yazacağım oradan konuşalım.

Kızlar Ne Diyor 10

• beni yürekten sevmesini isterim bana güven versin ben varken başkasıyla beraber olmasın benimle ilgilensin bana güzel sözler söylesin karşılıklı .benim yanıma yakışsın hareketleri tavrıyla beni etkilesin.yardımsever olsun .benim yanımdayken kötü sözler kullanmasın kızlar kötü söz söyleyen erkeklerden hoşlanmazlar.sevdiğim adamın bakışı sert yüreği mert olsun isterim .kızdınmı tam kızsın sevdimi tam sevsin.aptal aptal konuşan erkekten nefret ederim .geveze olma yani.başı hep dik dursun sevdiğine sahip çıksın yani uzun lafın kısası adam gibi adam olsun ...bende onu başıma taç ederim ..sözünü dinlerim ne isterse yaparım canımı bile isterse veririm...

0|0
    0|0
    • Valla harikasın bunları gerçekten uygulayabilecek kız her türlü mutlu olmayı hakediyordur. Ama öz eleştiri şart.

• bir kızı beğendiysen ilk neyine bak biliyormusun gözlerine sonra sana olan bakışlarına...sonrada hareketleri davranışları giyimi konuşması bunlar çok önemli...fizikde çok önemlidir ama sade fizik yetmez kişilikte önemlidir..aç gözlü kızlardan uzak dur ...çünkü onlar para yiyicidirler...sonra afedersin bazı kızlar var kendilerinii kaf dağında zannedenler onlarlada hiç takılma...

• Cevabı mesaj kutuna gönderdim

• ilk önce oturmuş sağlam karakter ve güven ararım

0|0
    0|0
    • Ne kadar olgun olursan ol bazı kızlar kendi olgunluklarını sorgulamadan karşısındakini olgun olmamakla sorguluyor bundan nefret ediyorum.

• O her iki cinste de var ki. Kendine bakmadan başkasında devamlı kusur bulan insanlar kendi eksikliklerini bastırmak için böyle davranırlar özetle eziktirler.

• Kesinlikle katılıyorum sana tuttum seni :-)

• koruyacak kolluyacak kiskanacak erkek dedigin guvendirecek kendine guvende hissetmeliyim yaninda bir kere sonra ne cok yiliscak ne de cok soguk davranicak orta sekerli yanii :))

saygili ciddi komik olsun beni sevsin daha ne olsun omurluk bir iliski cok sey istedim ama elbet boyle biri vardir ya ;D

0|0
    0|0
    • Çok şey istemedin aslında ama önemli olan o çok yılışmakla çok soğuk davranmamak arası isteğin en zor olanı. Çünkü kızlar onu ayarlamaya çalıştığında ya soğuk olmakla ya da çok yılışık olmakla suçluyor erkekleri.

• tamam tsk ederim :)

• Rica ederim :-)

• sevgi, sadakat ve saygi

0|0
    0|0
  • ona olduğum gibi sadakat istiyorum, yavşaklık yapmasın arkamdan vurmasın istiyorum ama nerdee 3 sene boyunca çektirmediği kalmadı ki belki de yanlış insana yanlış töleransı gösterdim bu soruyla biraz sinir harbi oldu :D

0|0
    0|0
    • Herkes karşısındakinden ona gösterdiği sevgiyi sadakati bekler bu çok da doğaldır. Bazen de sorun sadece iletişim kopukluğudur.

• ben erkeğim benim herşeyime karışma dedi tamam dedim, ben yurtrışına gidcem dedi tamam dedim, evlendikten sonra evde oturmıcaksın çalışsacaksın dedi tamam dedim, ünv okumazsan evlenmeyiz dedi tamam dedim, benden romantiklik bekleme içimden gelmiyo dedi tamam dedim, herşeye tamam dedim sorun bu

• Sen bu çocuk için 3 yıl mı harcadın. Yazık olmuş gerçekten. Sen esir değilsin, değer verdiği insana bunları söyleyip ondan bunları istiyorsa, onun sevgisine hiçbir şekilde inanmam ben. Resmen pazarlık yapmış. Ya ilişki de pazarlık mı olur. İnsanlar ilişkiyi ne kadar basit görüyor. Anlamıyorum. Bence de için rahat olsun hatta iyi ki ayrılmışsın.

• dürüstlük,sadakat ve benden 1-2 adım önde olması...

0|0
    0|0
    • Favori sözümdür Aşk üç ayaklı tabure gibidir. Sevgi, saygı ve güven bunlardan hangisini çekersen çek yıkılır, altında kalırsın. Aslında bunlar bile yetersiz. Anlayış ve samimiyet de olmazsa olmazdır bence.

• pdr den mezun olununca psikolog olunmazki;)neyse hayırlısı olsun...iyi geceler diliyorum

• Biliyorum psikolog olunmadığını da pdr istediğim için psikolojiyi de seviyorudm oradna kalma neyse iyi geceler.

• Bilmyorum..

0|0
    0|0
  • güven

0|0
    0|0
    • Bazen fazla güven vermekte iyi olmuyor. Belki de hayatta hiç kimseye güvenemeyeceği kadar güven verdim ama yine de gitti bence ilk önce anlayış karşısındakini doğru anlayabilmek birinci sırada olmalı.

• hiç bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • güven

dürüstlük

anlaşabilmek

sevgi

samimiyet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilmiyorlar reis

0|0
    0|0
    • Hayır biliyorlar ama sözcükler de az şey isteseler de gerçekte çok şey istiyorlar :-)

Yükleniyor...