Fenerbahçe tercümanı Samet neden istifa etti?

Fenerbahçe'de uzun zamandır yaşanan Alex de Souza krizinde yeni bir şok yaşandı. Yıllardır Alex'in tercümanlığını yapan, hatta tercümandan da öte bir şekilde futbolcunun her zaman yanında olan Samet Güzel Fenerbahçe'deki görevinden istifa etti.

Samet Güzel istifa açıklamasını Twitter üzerinden de açıkladı ve şöyle dedi "Büyük bir gururla senelerdir emek verdiğim kulübüm Fenerbahçe'mden kendi isteğimle ayrılıyorum" dedi.

Sizin düşünceleriniz neler durduk yere neden istifa etsinki?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• cocuk gibi canlı yayında agır konustu azız yıldırım kendını ne sanıyo kral felanmı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aziz yıldırım, aykut kocaman sebebiyle bıraktı. alex gitmiş, ortada bir haksızlık söz konusu haliyle adam gider, helal olsun.

0|1
    1|1
  • söyle samet yalan mı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• gururunu kırdı adamın aziz. yine kendini kurtarmak için birilerini harcadı oda samet oldu. normaldir.

0|1
    1|1
  • Aziz adamı çocuk gibi azarladı hem de en sevdiği Alexi kötületti

0|0
    0|0
  • fenerbahçe herkesi harcıyor bune hepsı azızyıldırımın sucu fenerbahce icin saniyede karar verirmis nefret ettırdınkendınden be adam

0|1
    1|0
  • Çok büyük dalga konusu oldu kendine yedirememiştir

0|1
    1|1
  • bence yalan söylememek için istifa etti yoksa yarın öbürgün aziz yıldırımla basın toplantısına çıkacaktı aziz öyle demişti.

0|1
    1|0
  • bütün brezilyalıların takımdan ayrılması sonucu takımdan ayrı bir şekilde ingilizce ve almanca çalışmış.daha sonra aykut kocaman sana takımda ihtiyaç yok çat pat ben de derdimi anlatacak kadar ingilizce biliyorum diyerek yol vermiş.

0|0
    0|0
  • yazık ettiler sametide oda kac senedır calısıyor.

0|1
    0|0
  • Şerefli biri olduğunu göstermiş, adamı maymun ettiler be

0|1
    1|0
  • adamı fena utandırdı kaç sene hizmet eden tercümanı dalga konusu yaptı ben bile bazen konuşurken arada dimi samet diyorum.

0|0
    0|0
  • Samet de kahraman oldu amk.

0|0
    0|0
  • Süper karakterli bir adammış helal olsun Samet e...

0|0
    0|0
  • Alexi sattı ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...