Kilo vermek için spor şart mı?

9 kilo fazlalılığım var 2 ay içinde vermeyi planlıyorum ama kilo vermek için spor yapmam şart mı? Çünkü lys ye çalışmam gerek vaktim yok

0|0
15|37

En İyi Erkek Görüşü

• Bnce şart tabi yediklerinede dikkat etmn lazm.. Başarılar dilerim lys de😜

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Vaktım yok > En büyük yalandır.
    Bir gün 24 saat.

8 saat uyuyorsan 16 saat kalıyor. Aslında bir günün 16 saat kalıyor.. 16 saat ders çalışmıyorsundur.. Hadi diyelim yemek yerken bile ders çalışıyorsun 16 saat boyunca.. Madem öyle uyku süreni 1 saat azaltıp günde 7 saat yatarak gününü 17 saate çıkartabilirsin.. O bir saat uyumak yerine spor yaparsın.. Al sana zaman..

Kalori açığı vererek kilo vermen mümkün bilimsel olarak.. Ama ben hiç kalori açığıyla kilo veremedim.. Kişiden kişiye değişiyor bu.

www.kizlarsoruyor.com/.../a11521-herkes-kilo-verebilir-yeter-ki-istekli-olsun-nasil-13-kilo-verdim

Spor yapman için özel videolar atabilirim :)

0|0
    0|0
  • hareketsizlik kilo aldırır

0|0
    0|0
  • Hayır değil...1 Sanırım bir yanlış anlama var. Kilo vermek için az yenir, Kilo verirken düzgün bir fiziğe sahip olabilmek, sağlıklı ve çevik olabilmek için de üstüne spor yapılır.. Le havle...

0|0
    0|0
  • hacım kilo vermek için ya da almak için "diyet"tir şart olan! diyet yapmadıktan sonra istediğin kadar spor yap. o kilolar gitmez. sadece kas gelişimi olur. yağlar kalır :)) Sen iyi bir diyet yap. Günlük 1 saat yürüyüşle bile ayda 3 kilo civarı verirsin hacım :))

0|0
    0|0
  • Yoo... gözlerini kapatıp egzersiz-spor yaptığını da düşünebilirsin. Öyle de verebilirsin. Yalnız dikkat et de fazla zayıflama. Yani ele gelecek kadar bişeyler de kalsın hani. ;)

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • karbonhidrat yemekten kaçınmalısın günlerin masa başında geçeceği için, karbonhidrat ı ve yağı yakamazsın. ekmek, pilav, makarna yeme, çok yağlı tüketme yemeğin yanında bol yeşillik ye faydalarına bakmadan hepsini götür yararını görürsün ayrıca öğün sayını imkan varsa ara öğünleri de katarak 6 ya çıkarabilirsin. herşeyden az ve sık ye yatarak rahatlıkla kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • Sporla desteklemek aslında şart gibi ama madem spor yapamayacaksın. O zaman uygun bir diyet listesiyle de güzel yol kat edilebilir.

0|0
    0|0
  • az yesende olur

0|1
    0|0
  • Spor yapmak, zihinsel uyanıklığı arttırarak, fiziksel olarak olduğu gibi mental olarak da büyük fayda sağlar. Beyne sürekli olarak oksijen gönderildiği için; düşünme hızı artar ve hafıza sorunları önemli ölçüde azalır. Sporun faydaları arasında; stresin azalması ve verimli düşüncenin artması gibi mental değişiklikler de vardır. günde 1 saat sana çok faydalı gelir

0|0
    0|0
  • Yoo spor yapmayip ekmek oncelikli olarak karbonhidrat içerikli yiyecekler yemeyeceksin çikolata abur cubur vs. bide bununla beraber az yemek yedin mi 2 ayda verirsin ben hic yemeyip su icerek veriyorum kilo tabi sporda yapıyorum 1 haftada 6 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Metebolizma meselesi bence kimisi spor yapsada kilo veremez kimisi oturduğu yerden kilo verebilir. Ben şahsen yıllardır hep aynı kilodayım ne + sı ne - si olmaz. en fazla 1 ayda 1 kilo alırım oda kendi kendine 1 ya da 2 güne düşer.
    Kalorisi düşük ve sindirimi zor olan besinler tüket hiç bir şey yapmana gerek yok otur dersine çalış.

0|0
    0|0
  • Evde belli basli kucuk hareketler yaparak baslayabilirsin. Gunluk yarim saat yuru. Bol bol su ic ( lavaboya cikmayi goze al ) . Dengeli ve duzgun beslen tuz seker ve ekmekten uzak dur. Onun disinda findik ceviz badem ve binumum meyve sebze tuket ama en onemlisi LYS ye calis. :)

0|0
    0|0
  • günde yarım saatini ayır spora. yarım saat de duş falan desen 1 saat en fazla. spor ve diyetle halledersin

0|0
    0|0
  • yapmazsan fiziğin yamuk olur baya yamuk hemde

1|0
    0|0
  • günde 1 saat yürüyüş yapsan yeterli
    Ekmaği azalt beyaz ekmek yeme tam tahıllı ye
    yemek porsiyonlarını azalt
    Makarna, pilav ile ekmek yeme
    fast foodu bırak

0|0
    0|0
  • şart..

0|0
    0|0
  • şart değil ama spor hızlandırır illaki 2-3 güne bir 1 saat ayırabilirsin

0|0
    0|0
  • Her gun suquat yap

0|0
    0|0
  • spor şart değil, kilo vermek senin iradene kalmış tüm olay bu yani :)

0|0
    0|0
  • kafa hapi kullan paranoyak ol yemeden icmeden kesil kiprit copu gibi olursun allama

0|0
    0|0
  • Sadece diet ile verebilirsin ama vücudunda sarkma olur.

0|0
    0|0
  • hayır düşüne gücüyle yaglarındna kurtulabilirisn

0|0
    0|0
  • yemekten kesersen kiloda alabilirsin ama spor yaparsan verirsin.

0|0
    0|0
  • Şart ve ya az ye.

0|0
    0|0
  • Her soruda yaza yaza bıktım biraz araştırın ben ce soru sormadan evvel. :)

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • Abest gelebilir ama seks çok fazla kalori kaybettirir düzenli seks kilo vermene yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Gunde ıkı sefa ilişkiye gır tığ gıbı olursun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 15

• sart yag yakarsın : ))

0|0
    0|0
  • Spor yapmadan zayiflamak insan vucudunu kötu etkiler, kas ve kemikleri zayiflatir. Az yemekle zayiflayacagini samma, bir sure sonra vucut hem yaglardan hemde kaslarindan enerji depolar ama spor yaparak yaglari eritmeye yardimci olursun kas ve kemiklerini guclendirirsin. Duzenli beslenmeyle sporla zayiflarsin

0|0
    0|0
  • Yürü koş. Beslenme.

0|0
    0|0
  • Tatlim makarna, hamur isi ya da yagli seyleri yeme, tamamen cikar hayatindan. Gunde 3 bardak yesil cay ic, en az 1 litre su da ictin mi haftada rahat 2-3 kilo verirsin ama duzenli olarak uygularsan. Mesela ogle yemeginde zeytinyagli sebze yemegi, salata, yogurt ve 1 tam tahilli ekmek ye ara ogunlerde findik incir elma gibi kucuk seyler. Hem bu sayede ac kalmadan zayiflarsin

0|0
    0|0
  • Sıkılaşmak için spor şart.. kilo verince vücut büzüşüyor.. kötü görüntü..

0|0
    0|0
  • değil ama spor yapmadan verirsen folloş olursun

0|1
    0|0
  • Squat +mekik yapabilirsin en azından biraz hareket etmelisin tatlım ;)

0|1
    0|0
  • Sporsuz kilo versen o vücut ne olur sen bilin mi spor sart.

0|0
    0|0
  • Iki ay ve 9 kilo asiri bir sey degil. Akşamları bir sey yemesen verebilirsin.

0|0
    0|0
  • çok çalışırsan verirsin zaten :D

0|0
    0|0
  • Yemeği kes anam..

Ama o yağlar kendi kendine parçalanmaz, hareket şart..

0|0
    0|0
  • Kilo vermek icin değil sagligin icin sarttt

0|0
    0|0
  • şart tabi

0|0
    0|0
  • Az ye ve yuruyus yap gunde bir 30 dk bile vaktin yokmu?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...