Şu ses yarışmalarının ne önemi var Allah aşkına?

Kaç yarışma oldu. Yazık ya insanlar ne umutlarla geliyor ses tellerini harcıyorlar. Diğer insanlar da smslere para harcıyor. E sonuç? Toplasan 20 şarkı yarışmasından 4-5 popüler ses çıkmıştır. Ne önemi var o zaman? Eğlenceli demeyin sakın.

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• İmtihan olarak bakıyorum. Alayı günahkar diyeceğim ama şimdi bu sitenin de alayı saydıracak. Müzik dinlemek zaten caiz olmadığı gibi bir dünya da para harcıyorlar. Halbuki cennet bedava diyorum ama ondan sonra da bana hurafeci diyorlar. :D Neyse siz yine eksiyi verin geçin, polemiğe girmek istemiyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Önce bunu; link

Sonra bunu ; link

İşin içinde bir yarış olmadığında, insanlar yukardaki örneğe ne tepki vermiş kendin gör.

Sadece müzik isteyen insan çok değil, youtube bile like ile birşeylerin sürekliliğini sağlayabildi.

Herneyse mevzu uzun, saatlerce konuşulur.

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar tv'ye çıkmak için canını bile verir. Yarışmaya katılp başarılı olmayanlar o yarışmalar sayesinde çorba paralarını kazanıyorlardır.

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir konuya değinmişsin, birde Yetenek Sizsiniz'de şarkı söyleyenler oluyor çoğuna sinir oluyorum bir insanın sesi zaten doğuştan güzelse güzeldir şarkı söyler değilse söyleyemez daha ne diye çıkıp yetenek olarak kullanıyorlar bunu :D

0|0
    1|0
    • her sesi güzel şarkıcı olmalı diye birşey var mıdır ya

• Kendine söylesin yani ne gerek var üst basamağa çıkmaya ben yemek yaparken söylerim yatağı toplarken söylerim keyfim yerine gelir olur biter :D

• Eyvallah, benim fikrimde olan kişileri de nadir de olsa görmek güzel. :]

• hiç bir işe yaramıyor. bu yarışmalardan çıkanların hangi biri kalıcı olabildi?

0|0
    0|0
  • kazık gibi zamları,hergun ölen fakır şehıt çocukları,ülkeyi yıkan geceyarısı yasalarını,işçiye öğrenciye sıkılan gazları başka nasıl saklayacaklar.

0|0
    0|0
  • maksat cark dönsün tv için

0|0
    0|0
  • Kimse mecbur tutmuyor.Katılmazsın oy vermezsin olur biter.

0|0
    0|0
  • Reyting varsa devam eder basit.

0|0
    0|0
  • Programların amacı insanları oyalamak, başarıyorlarda.

0|0
    0|0
  • Para kazanmayan o yarışmaya gitmez.Demek ki kazanıyorlar.

0|0
    0|0
  • eğlenceli

0|0
    0|0
  • allah cezanı versin acun diyesim geliyor

0|0
    0|0
  • Amatör müzisyenler için ;

bir şans olduğunu düşünüyorum . .

0|0
    0|0
  • O yarışmalar popüler kültür örneği işte

Yüzde bir ihtimal bir sanatçı çıkar orada . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evet, bari o cikanlarin ve seslerinin guzel olanlarin elinden tutsunlar degilmi. hepsi yok olup gittiler.. illaki birinci olmasida gerekmez. sanki okadar album yapanlar var hepsinin sesi SUper mi. Benimde sesim guzel :) sirf cikinca bisey olmiycak cikmakla kalicam diye gitmiyorum :D

0|0
    0|0
  • O ses Türkiyede ki mantık ilginç birde yalakalık yapıyor ünlüler bir tuhaf

0|2
    0|0
  • gereksiz bence eskiden daha kaliteliydi mesela türkiyenin yıldızları vardı falan filan jüri sağlamdı şimdi kim var jüride dünkü hadiseyle hülya avşar saçma çok saçma

0|0
    0|0
  • Hiç bi işe yaramıyor, Abidin falan vardı e kazandı nerde şimdi. Yok.

Milletin işine geliyor başka yorumlardan sevdiği şarkıyı dinlemek.

0|0
    0|0
    • Milletin işine niye gelsin ya? Ben Sitem şarkısını Sezenden başkasından dinlemem uyuz olurum. şimdi hepsi sitem hepsi sitem.mesela yani

• Doğru söyleyeni KS'den kovarlar mı diyorsun yani ? :)

• İnternet günah mı ? :O Sen benden de beter çıktın. :D

Sen benim internette ne halt ettiğimi de nereden biliyorsun ? Ayrıca sana hadsiz dedim ama sen daha fazlasını da haketmiştin hatırlarsan. Çünkü bana ağır bir iftira attın bunu da unutmayalım ki ben unuttum yine de . Çünkü kimseye kin gütmüyorum. Sen bana kin güdebilirsin sorun değil.

• deme dedin ama bence eğlence için.artık umutla katılan yok yarışmalara...

0|0
    0|0
  • benssevmiyorum ses yarışmalarını

0|1
    0|0
  • yapımcıya para kazandırıyor ve amacına ulaşıyoda işte daha ne olacak

0|0
    0|0
  • çünkü eğlenceli

0|0
    1|0
Yükleniyor...