Bütün akrabalarım bana düşman

ailem bile benimle konuşmuyo herkes sırtını çeviriyo sırf tüm herkesin istediği kızı istemiyorum diye anlamıyorum bunları zorla olurmu bu gönül işleri neymiş efendim kız çok iyi bi ailenin kızı efendi düzgün biri ama benim gönlüm yok sırf herkes bu kadar istiyor diye denedim kızla konuştum belki aramızda bi elektiriklenme olr diye ama olmadı

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• salla ya böyle işlerde önemli olan snn düşüncendr

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• sorun sendedir o zaman

0|0
    0|0
    • neden sorun bende olsunkı bırını sevıyodum aılem ıstemıyodu kızın aılesıyle promlemler yasandı ama ben hala onu sevıyorum oda benı sımdı onu unutmam ıcın benı zorla evlendırmeye calısıyolar

• kıyafet değil ki bu.bir ömürlük arkadaş.sonuçta sen onunla evleneceksin aynı evde yaşıyacaksın.bu karar senin, onların değil

0|0
    0|0
  • boşver herkesi.se ömür geçireceksin onunla başkaları değil.bir konuşmazlar iki konuşmazlar ama yinede pes etmeyip başka aday bulurlar.Allah sabır versin:)

0|0
    0|0
    • evet ya yanlıs anlama lutfen ama gercektn guzellık yada yakısıklılık hıc ıyı bısey degıl keske cırkın bırı olsaydım bunaldım artık bu seylerden

• boşver kendi seçimlerini kendin yap

• tepkı gosterme ıstıyormus gıbı yap ama gorusunce kıza ılgınc davran kotu davranma bak yanındayken baska kızlara bak falan o zaten ıstemez senı

0|0
    0|0
    • istemediğini kıza açıkça belirt eminim seni anlayacaktır

• herseyı denedım ama kız oralı bıle olmuyo capkın bırı demıslerdı bana ama vlendıgımızde ben duzelecegıne ınanıyorum dyo

• o zaman daha farklı yollar dene kızın yanına bakımsız gıt opmeye falan kalk kesın sogur

• Zamanla düzelir merak etme :)

0|0
    0|0
  • çok takma akrabaları kafana , konuşmasınlar yani çokta umrunda olmasın. herkesi kendilerine göre yönlendirmeyi seven böyle akrabalardan gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • yani gercek anlamda denediysen haklısın cok üstüne geliyorlar. ki aileler layık görmeseler ugrasmazlardı. olmazsa olmuyor deyip cekilmeliler. sana kalann sabır mecburen..:)

0|0
    0|0
  • aileni dinleme boşver ailenin dışında dost edin..Arkadaşların dostların sana yetsin.Ben olsam onlara kök söktürürdüm.Kimseyle zorla evlenmek zorunda değilisin.Üstelik erkeksin seni rahat bırakmaları gerekir.

0|0
    0|0
    • bazı sırunlar yasadım bu yuzden baskı altındayım fırtınalı bı ask kurbanıyım ben

• fırtınalı bır ask kurbanısın sen .Kurbanlık olmaktan cık bak bayram gelıyor alır seni keserler (e verirler)

Herkesin başına hersey gelebilir hatasız kul olmazmış..

• pardon ama sizin sülale toptan kafayı yemiş

0|0
    0|0
  • sonuçta evleneceğin kıza sen karar verceksin ailen şimdilik tavır alıyo sana bi çeşit baskı aslında. kızı istemiyosan zorlada olcak değil yani. Ailende yakında unutur merak etme :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeş gönüL bu için ısınmadıysa ewLenme tabi ki çünkü bir ömür sen geçineceksin o kızLa annen baban akrabaLarın değiL sakıp aganın kızıda oLsa katriLyonLukta oLsa sewemediysen ama PARA diyosan ewLen ama parası için ama gerçekten AŞK yaşamak işten ewe geLdiğinde için karıma gidiyorum diye PIR PIR decek bi eş istiyorsan çöpçünün kızı da oLsa açta oLsa aL çünkü insanın içine sinen sindiLebiLen bi işi yaparsa, eş iLe ewLenirse ws. daha mutLu oLuyor bu her şeyde böyedir ...

0|0
    0|0
  • aynı dert bende de var arkadaş valla.hoş benim ailemle problemim yok ta özellikle anne tarafı bana küs şuan.bi arada benim istediğimi hiç biri istemiyo diye küslerdi :)ben şahsen hiç takmıyorum.zaten akrabalarımı hiç ama hiç sevmem.bunu yüzlerine karşı da söylerim biraz da bu yüzden sevmezler beni.sivri dilimden dolayı yani :)

0|0
    0|0
  • sevmeden evlenmek tabi ki akıl işi değil hak veriyorum sana ama sabret bence yavaş yavaş düzelir herşey sen doğru bildiğin yolu izle kalbin ve mantığın ne diyorsa onları dinle...

0|0
    0|0
  • Kız ile bir ömür sen geçireceksin yarın bir gün kafana göre birini bulup evlendiğinde unuturlar takma kafana :)

0|0
    0|0
  • o insanları kafana takma derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...