Çalışmaya ihtiyacım var arkadaşlar

istanbul şişli mecidiyeköy civarı part time alan iş arıyorum.yada cumartesi pazarı tatil olan bir yer.bildiğiniz bir yer varsa yazar mısınız ?

Güncellemeler:
arkadaslar karıyer.net yenıbırıs eleman onlıne secret bunları solemeyın bılıyorum bunlardan bulamadım.sızın cevrenızde var mı dıye soruyorum
arkadaslar bı yerden aradılar benı ofıste anketorluk yapcakmısım bılgısayar basında sadece arayıp soru sorcakmısım satıs yapmıcakmısım.cumartesı pazar calısmıcam kursum oldugu ıcın sadece haftanın 5 gunu calısacakmısım .calıstıgım gun basına 26 tl verıyor ve 5 tl yemek ama sigorta yapmıcakmıs.sizce napım ben hem okumak hemde sıgortalı iş ıstıyordum :(((( haftanın 5 gunu 9 dan aksam 7 ye kadar calıstırıyor. maas 572 tl bıde yemek 110 tl verıo.ama sıgortaaa yok napcamı bılmıom
iş arayısı devam :s

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Dsmart müşteri hizmetlerini dene. Yeri Sanayi Mahallesi metro çıkışında. Günde 6 saat mesai ve Cumartesi-Pazar tatil. Benim başvurduğum zamanlarda part time vardı ama şu an var mı bilmiyorum. Full time olarak başladım ben..

1|0
    0|0
    • be gıttım oraya ama vazgectım gorusmeden cagrı merkezı ısını beceremem ben cenem yok okadar :((

• Sen şansını dene yine de. 5 gün sonra 32 kişilik bir eğitim grubu daha geliyormuş. Bir sonrakine dahil olabilirsin belki. Seni büyük ihtimalle hatırlamazlar, çok fazla kişiyle görüşüyorlar çünkü. Eğer hatırlarlarsa da bir yakının ile ilgili sağlık sorunu uydur gitmen gereken :) link vardı ama bilgisayarda, yarım saate kadar atarım linkini de :)

• link Ben bu linkten başvuru yapmıştım sanırım.

• mc donalds

burger king

ya da diger fast food lar

0|0
    0|0
  • Benim çevremde yok olsa yardımcı olmaya çalışırdım.

1|0
    0|0
  • avm lere git civardaki yerler onların panolarında asılı iş ilanları var ordan takip edebilirsin

0|0
    0|0
  • burgerkıng falan alıordu sanırım parttıme uyarsa

0|0
    0|0
  • nişantaşında alkolsüz bir cafeye barmaid arıyordu arkadaş..

0|0
    0|0
  • meslegin ne =?

0|0
    0|0
  • Mudo'da çalışabilirsin.

0|0
    0|0
    • şu an eleman acıgı var mı part tıme ? ben basvurdum ınternetten cevap gelmedı de ?

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...