Beşiktaş ne yapar?

Sizce Beşiktaş perşembe günü Brugges'ü yenip turu atlar mı?

• Yener turu atlar
    A seç
  • Yenmez avrupa kupasına veda eder
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
645

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş, istesin, konsantre olsun kazanır. Turu atlaması lazım. Çünkü, bu sene geçmiş senelere nazaran daha mücadeleci bir oyun tarzı ile oynuyor. Savunmada doğru oyuncu kurgusu, ortada Gökhan Töre"nin serbest olarak oynaması, ileride Demba ba dışında , Olcan veya alternatif oyuncu şekli ile yeni oyun planlaması yapması lazım. İlk maçta Dembaba"yı üç kişi tuttu. Forvet hattında pek bir varlık gösteremedi bu sebeple. Bu maçta Ramon Motta mutlaka savunmada oynamalı. Kaleci Cenk dilerim saçma hatalar yapmaz. Kaleyi terk etmez. Elinden top kaçırmaz. Son Brugge maçı ile, lige oynadıkları son maçta bazı pozisyonları seyretti. Yorgun ve dikkatsizdi. En önemlisi centilmence, sportmence bir mücadele olmasını diliyorum.

1|0
    0|0
    • Bence tolga olması lazım kalede

• Derbi kazanamıyor. Takımda iyi havayı yakaladı Biliç. Eski günlerdeki kolej havasını yaşattı. Ama nedense oyunun akışına göre hamleleri yapamıyor. Club Brugge maçında da oldu. Fenerbahçe maçında da. İyi bir hoca, iletişimi futbolcuları ile gayet iyi. Ama oyunu okuma konusunda başarılı değil.

• Değerlendirmeniz ve de görüşlerime karşı vermiş olduğunuz yanıtlarınız için size teşekkür ediyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Hafife almazsa rakibini eleyebilir bjk favori.

1|0
    0|0
  • Yener yener.

1|0
    0|0
  • yenicez allahın izniyle

1|1
    0|0
  • Şu soruyu artk sormayın gülesim geliyor :D İstanbul'da duman ederiz onları

1|2
    0|0
  • Yener. Deplasmanda gol attı, taraftarı önünde en az 2 gol atar diye düşünüyorum. Uzatmalara kalmadan bitirir işi Karakartal :)

1|0
    0|0
  • Tabiki Yener , Brugge de kim?

1|0
    0|0
  • Yener ama tur atlar mı orasını bilemem

1|0
    0|0
  • Tur atlayacağımızı umuyorum

1|0
    0|0
  • Perşembe günü Beşiktaşın doğum günü. Güzel bir oyunla turu atlarız.

1|1
    0|0
  • Allahin izni ile yenecezz

1|0
    0|0
  • Cift dikis gidiyon :)

0|0
    0|0
    • Aslında iki kere sormadım düzenleme yapmak istedim bir harfi silip gönder yaptım, iki defa yollanmış ben de anlamadım mesajlar gelince karışıktı, sonradan bir baktım iki ayrı cevap sayısı, o zaman anladım iki defa olduğunu. Neyse ki bitanesini kaldırmışlar

• He iyi ozaman :)

• LiverpooL'a gol atan BJK bu takıma da atması lazım. Brugge gol yememye oynayacak diye düşünüyorum. Beşiktaş turu geçemezse yazık olur.

1|0
    0|0
  • allahın iznyle o iş tamam :D rahat

1|1
    0|0
  • İnşallah fark gelicek fark

1|0
    0|0
  • Brugges ne yaaa :) gidip bakcaz olay yerinden canlı olarak hava atmak gibi olmasın ama

1|0
    0|0
  • rahat yeneriz

1|0
    0|0
  • Liverpool maçındaki atmosfer gibi olacak 70000 taraftarın önünde çok fazla direneceğini sanmıyorum ilk yarı 1 gol atarsak maç 3 4 olur :))

0|1
    0|0
  • temennimiz yenmesi yönünde

1|0
    0|0
  • Yenmez avrupa kupasına veda eder

0|0
    0|2
  • Yener turu atlar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 6

• Doğum gününde, binlerce taraftar önünde cehennemi yaşatıp o maçı alır turu da atlarız.

1|0
    0|0
  • Yener turu atlar

0|0
    0|0
  • Yener turu atlar

1|0
    0|0
  • Muamma. Defansları çok güçlü. Beşiktaş için zor maç olacak.

0|0
    0|0
  • İnşallah yener dualar BJK ile

1|0
    0|0
Yükleniyor...