Beden dilini okuyabilir misiniz, karşınızdakinin hangi duruşundan ne mana çıkartırsınız?

Sizle konuşan birinin sürekli başka yere bakmasından,sürekli ayağını oynatmasından,oturuşundan,ses tonundan neleri çıkartısınız.KArşı taraf nasıl ele verir size kendisini?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bunun üzerine kitaplar okudum ama çok aklıma yatmadı

0|0
    0|0
    • yatmadımı hareketlerımı çözemedın.kültürden kültüre farkedıyor cunku vucut durusları.turkıye gıbı kapalı toplumlarda ınsan pskolojısını oyle kolay çözmek pek mumkun degıl

• Beden dilinden anlamam ama ben konusurken göz temasi isterim

0|0
    0|0
  • ellerini arkasında bağlamışsa büyüklük taslıyodur

0|0
    0|0
  • *İlgi alanım.

0|0
    0|0
  • hiç anlamıyorum ben ya:S

0|0
    0|0
  • Mesela senin profilindeki oturuş tarzın karşındakine ben senden aşağı konumda değilim demek.

0|0
    0|0
    • :) kuzenlerimleyken çekilen bir resim,onları başımüstünde taşırım,her adam gibi adam insana yaptığım gibi.Tatil rahatlığı diyelim bide,dilekolay fethiyedeydik hertürlü stresen uzak:)teşekkürler yorumun için gizli

• rica ederim iyi bak kendine:)

• Sen de,sağlıcakla kal:)

Erkekler Ne Diyor 4

• bu konuda binlerce şey söyleyebilirim ama senin soruda verdiğin örneği açıklayacak olursak karşısındakiyle kurduğu iletişimden memnun değil demek oluyor. ses tonuna gelince türkiye de pek işe yaramıyor. çünkü ses tonu, karakteri oturmuş kişilerde analiz yapabilecek kadar bariz oluyor.

0|0
    0|0
  • g*tü başı çok oynuyorsa belli eder hemen...

0|0
    0|0
  • kişi kendisini rahatsız veya stres altında hissederse sık sık kendisine dokunur veya kendi eşyalarıyla oynar. (temel psikoloji)

0|0
    0|0
  • gözlerine bakınca her şey belli oluyor zaten;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...