G. Saray iyi giderken en büyük hatayı Fatih Terim'i göndererek yaptı peki Aziz Yıldırım hiç mi anlayamadı Ersun Yanal'ı gönderirken böyle olacağını?

G. Saray iyi giderken en büyük hatayı Fatih Terim'i göndererek yaptı peki Aziz Yıldırım hiç mi anlayamadı Ersun Yanal'ı gönderirken böyle olacağını?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım yaptığı hataların bile sonuçlarını biliyor. Gel gör ki egosunu dizginleyemiyor. Ersun Yanal takımın başındayken hiç şüphesiz onu Aziz Yıldırım'dan daha çok seviyorduk. Çünkü takıma bir ruh kattı, rakım canlandı. Aziz Yıldırım kulüpte olduğu sürece kimsenin kendi üzerine çıkmasına izin vermedi. En yakın örneklerden birisi Alex. Adam gitti ama hala ona karşı olan büyük sevgimiz devam ediyor. Hem de sadece Fenerbahçe camiasi değil, futbolu seven herkes Alex'i seviyor. Aziz Yıldırım egosuyla hareket ettikçe bu takım büyük başarılara muhtaç kalacak.

0|0
    0|0
    • Adamin hakkını yemeyim diğer branşlarda avrupada takımlar uçuyo ama futbol takımı sürünüyo tam ersun iyi bsyler yapti dedik onuda postaladi adam şimdide ersun yanalin Trabzona oynattığı futbolu eleştiriyo sanki ersun yanal kadar futboldan anliyo ben ersun yanali pek sevmezdim ama adam işini iyi yapıyodu..

• Aziz Yıldırım'in karşına seçimlerde bir aday çıksa hemen hain ilan ediliyo oda komik :))

• Aziz Başkan işini biliyor. Rakibinin adını çıkarıyor. Durduk yere mi adı çıkıyor adamların? Akıllı adam herkesin açığını biliyor, yakalıyor, kullanıyor. Yıllardır ölsün diye bekliyoruz inatla yaşıyor adam tövbe tövbe :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Aziz başganın kendi ego ve üstünlük arzusundan başka bir şey düşündüğünü sanmıyorum. Adam bazen 10 dk sonrasını bile düşünmeden hareket edebiliyor.

0|0
    0|0
  • Ersun yanal gibi bir adamı gönderiyoruz şaka gibi nedenlerden dolayı neyse obradovıc dikkat etsin karılarla gezmesin aziz onuda gönderir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...