Erkekler bakımlı kadın sizin gözünüzde nasıl?

erkek arkadaşlar sorum özellikle size sizin gözünüzde bakımlı bir bayan nasıldır?

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yaşında bakımlı kadın aranmaz. 30-35 yaşından sonra tercih edilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• yataktan kalktığı haliyle dışarı çıkmasın.. tamizliğine dikkat etsin, bıyıkları olmasın, duruma ve ortama gore makyajını, saçını, kıyafetini seçsin... kendisine saygısı olsun, balık etli denilen kilonun üzerinde olmasın.. dişlerini düzenli fırçalasın.. güzel koksun.. tırnakları bakımlı ve temiz olsun.. vb vb

0|0
    0|0
  • Bakımlı iyidir ..bak şunu unutma bir bayanda kalıcı olamsı gerekn ilk iki şey..

En başta Bakımlı olmak.. ve asla taviz vermemek ;)

yani bir erkek bişey danısacak birşey isteyecek olduğu zamn .. yaa o hatun bu tip şeylere gelmez .. izlenimini bıraktırmalı ..

1|0
    0|0
    • nasıl olacak o:) ve bakımdan kastın nedir?

• Saçı başı düzgün olacak yani ne bilim öyle saçı başı ağzı yüzü kokanlar var :D anla artık..

gün aşırı banyo yapması... tırnakları.. ojeleri ! dudaklarıı :D dikkat edilir ha bide... boynunda zarif birşey de ilgi çeker ;)

• Çok bakımlı hatunların çok çirkin olduklarını düşünüyorum, hatta evlerine filan gitmiyorum, duş alıp geldiğinde ne öyle zombi gibi bögkk

0|0
    0|0
  • bakımlı bayan tırnağından ve saçından belli olur.. tırnağı düzgün olacak ve saçlarıda aynı şekilde.. makyaj yapmak bakımlı olmak anlamına gelmez.. aksine fazla makyaj bakımsız kadında olur.. gözlerde bir sürme yeterlidir benim için.. dış görünüşten dediğim gibi tırnak ve saç önemli..

0|0
    0|0
  • bakımlı bayan her zaman çekicidir benim gözümde fakat sadece bakımdan kasıt makyaj değil tabikide makyaj da abartılı olmamalıdır

0|0
    0|0
  • Kıllı olmayan birde elleri çok önemli ,tırnakları öyle barbi bebek gibi değilde hafif makyajda güzel olabilir.

0|0
    0|0
  • Bakımlı bayan el ve ayak bakımına özen gösteren , özellikle parfum konusunda iyi seçim yapandır bana göre

0|0
    0|0
  • Bakımlıdan kastın açılıp-saçılmak ve makyajın dibine vurmaksa iğrenç diyorum .

2|0
    0|0
  • bakımlı kadın dikkat çekicidir. fakat makyajı fazla ise gelecekteki güzelliği ile ilgili kuşkularım oluşur.

0|0
    0|0
  • bazı kızlar vardır makyaj diye içine eder ve çok yapmacık olur. Yani hiç güzel olmaz. Bazılarının doğal hali daha güzeldir. Bazıları ise ki bunlar çok azdır hem kendi hem makyajı güzel bir aksesuarı tamamlar gibi bütünleşir tadından yenmez.

0|0
    0|0
  • Böyle değil mesela. link

1|0
    1|0
  • bakımın sadece boyanmaktan ibaret olduğunu düşündüklerini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • makyajlı parfümlü giyimine kenedene özen gösteren kadın bakımlı kadındır.

0|0
    0|0
  • Bakımlı bir kadından ziyade bakımlı bir insan herzaman bir adım öndedir. Tabi aşırıya kaçmamak şartıyla!

0|0
    0|0
  • iyidir guzeldır hostur

0|0
    1|0

• %100 güzeldir eeee bir erkeek daha ne ister :)

0|0
    0|0
  • Bakımlı bir bayan demek bi ton makyaj yapan bayan demek değildir benim gözümde.

1|0
    0|0
  • ıyıdır hoşdur

0|0
    1|0
  • iyidir göze hos gelir...

0|0
    1|0
  • kızdan kıza değişir

0|0
    1|0
  • hımm göze hoş görünür

0|0
    0|0
  • oofffffffff derim içimden tabi ama aklımdan bir kaç gün cıkmaz özelliklede gece:)

0|0
    0|0
  • iyidir ne olsun...

0|0
    1|0
  • bakımlı olan erkete olsa kadında olsa hoş olur..

0|0
    1|0
  • Gayaç

0|0
    1|0
  • çekici temiz güzel kokan

0|0
    0|0
  • herzaman tercih edilendir bence bakımlı kadın

0|0
    1|0
  • herkes bakımlı olmalı zaten.bakım vüduna duyduğun saygıdan ileri gelen bir olgudur.bu arada bakım denince makyajdan bahsetmiyorum.bir genç kız aşırı makyaj yapmamalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• adi ustunde BAKIM. sacina, disine, yuzune, ellerine tirnaklarina, ayaklarina, vucuduna heryenine bakmak. bos vermemektir.

cogu makyaji yazmis ama makyaj bakim degildir. boyadir. ve ksurlari kapamak vey aguzellikleri one cikarmak icindir HEpsi bu.

0|0
    0|0
  • bakalım nasılmış.

0|0
    0|0
  • Bakımı abartanlar cıvını çıkartanlarda çok itici. hele ki aşırı makyaj peh.

0|0
    0|0
  • makyajlı

0|0
    0|0
  • amannnn

0|0
    0|0
  • merk ediyorum cevaplrı :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...