Yarın uzun zamandır bakıştığım kızla konuşacağım

Evet arkadaşlar yarın uzun zamandır bakıştığım kızla konuşacağım

ilk konuşmamız değil ufak bi samimiyet aldı bizi sohbet ettik hafiften şimdi yarın gidip konuscam kızda deli gibi bakıyor gözlernı hiç kaçırmıyor etkiledi beni vallahi aşık etti desem yeridir acayip etkilendim yarın ne desem nasıl etsem bilmiyorum pek becerememde böyle şeyleri yarın ufak sohbet nasılsın falan sonrada lafa giriyim diyorumda nasıl girecem ne diyeceğim nasıl diyeceğim gerçekten bilmiyorum ne diyeyim ya. bi yardımcı olun dalga geçecek olanlar mümkünse kalabalık yapmasın .

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya knk bak sana gerçekten bi yardımım dokunsun istiyorsan sen teklif etme çünkü bende çok heyecan yapıyordum ve kızın kabul edeceği varsa bile sırf bu yüzden kabul etmez hem bence kızla biraz daha zaman geçir yoksa kız iki merhaba dedim hemen asıldı abazaya bak der ve reddeder onun için bence biraz daha tanıyın birbirinizi en azından onun güvenini kazan hem o zaman heyecanında hafiflemiş olur ve onun sana karşı olan düşünceleride daha bi gün yüzüne çıkar.

0|1
    0|0
    • şuan okudum kafamdakı herseyı rafa kaldırdım kaldırcam yani o derece . :) teşekkürler zamanmı gecıreyım yani biraz daha cunku fazla bı konusmamız yok .henüz

• tamam teşekkür etttim sağol

• Rica ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• konuşma sakın. ufak sohbet diyosun birde pat diye azcık bekle hareketlerini kontrol et yav.

0|0
    0|0
    • tamam tamam :) öyle değiştim kararımı zaten

• :) anlamış zaten belli ediyo demiş hoşlandıgını falan benim için . :) faceden ark isteğide gönderdi eline sağlık hayırlısı ise bu iş olacak inşallah :)

• hadi inşallah :)

• samimi ol

0|0
    0|0
  • boş konuşma yete

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben dalga geçeceğimi peşin peşin söyleyerek yorumuma geçiyorum.

Ben iş yerinde, işe başladığım ilk günden beri pek çok kadınla samimi sohbet ediyor, bunu yaparken de normal olarak bu kadınlarla göz teması sağlıyorum. Eğer hayat dediğin gibi olsaydı, dosya başına 2 tane kadın ile sevişiyor olmam gerekirdi. Tabi bütün kadınları potansiyel sevgili olarak görmediğim için (ki gerçekten aptalmışım) hiçbir şekilde kendilerini karşıma alıp "Öyle gözümün içine baktın. Yürü sevişelim" diyemedim.

0|0
    0|1
  • ilk tecrüben olucak heralde ?

0|0
    0|0
    • yok bea 3. olacak pek sevmem çık ayrıl olaynı fakat şimdi teklif etmekte degıl hanı açılmak istiyorum biraz ama hızlı olur gbime geliyor fazla konusmadık bız onla cok bakıssakta

• açıl gitsin dünyanın sonu değilya reddederse :D

Yükleniyor...