Aerobik ve ya kolay egzersizler kas yapar mı?

Sabah az kahvaltı yapıyorum, öğlen yemeğinden sonra aerobik ve akşam yemeğinden sonra da aerobik yapıyorum yaz ayına kadar belirli bir kilo vermem gerekiyor fakat sorum şu aerobik bacaklarımı inceltmek yerine kas yapar mı? Ya da sizin önerileriniz neler? Şimdiden herkese teşekkür ederim cevaplar için.. :)

Güncellemeler:
-inceltmek istiyorum-

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek istiyorsan az yemek mesele değil. Azar azar sık yemen gerekiyor. Yani şöyle düşün günlük aldığın kaloriyi 1200 1300 kcalda tutarsan kilo verirsin rahatlıkla. Kas o şekilde oluşmuyor sen aerobiği kilo verdikten sonra vücudu toparlamak için yap.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler, sağlıklı beslenip sporu aynı anda yapsam peki daha etkili ve hızlı bir sonuç alabilir miyim?

• Alırsın ama o kadar fazla değil. Yani şöyle ki kilo vermek istiyorsan spordan daha çok yaptığın diyet önemli. Bu işte %75 diyet %25 spor gibi birsey. Çok fazla birşey bekleme, düzgün bir diyetle zaten 1.5 ayda rahat 3 4 kilo verirsin. Verirkende spor yaparsan vücudun diri kalır. Ve şunuda unutma diyet yaparken ilk 20 25 gün vucut sadece su kaybeder. Yani kilo vermezsin. İnsanlar bunu anlamıyor. Vücud kilo vermeyin 1. aydan itibaren baslıyor. O yüzden sabırlı ol öyle devam et.

Erkekler Ne Diyor 4

• yapmaz kas yapmak o kadar kolay olsa etraf kaslı tiplerden geçilmezdi

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim, gönül rahatlığıyla devam edebilirim o zaman öyle değil mi?

• aynen öyle rahat rahat takıl :)

• yapmaz

0|1
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
  • yapar bence

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kas yapmaz. Bölgesel yağ yakıp incelirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...