Kızlar bu işin içinden nasıl çıkmalı !

geçen sene üniye yeni gelmiştim birazda çapkın biriyimdir ki ağzım biraz laf yapar yakışıklı karizma bir tipimdir anlayacağınız fazla çaba harcamam genelde ama suda bir geerçek ki red eden kız her zmn daha değerli olur benden size tavsiye hemen eet demeyin :)) ama olay şu üniye yeni geldim geçen sene bir hatun hoşuma gitti falan ee yeni olunca kızların şu grup gezme geyiği baya bir bayıyor yalnız düşürdüm bir ara konuşmak tanışmak istedim (bu arada aynı sınıfız arada bakışmalar oluyr yakalıyrdum baktığını ondan cesaret alarak gittim) kız konuşmama bile izin vermedi bende o akşamki doğum gününde bir kızla tanıştım çıktım bir nevi hyr sadece benim kullandığım bir kelimeydi .eee şimdi ise bu sene başladı kıza baktım dedim lan ben buna mı baktım red edincee nevrim dönmüş ama kız ilk başta konuşmama bile izin vermeyince bende sallamadım. konuşmak istemeyen kızla konuşmak seni tanımak istiyorum demek kafam güzelken dünya elim altında hissetmem gibidir.sizce ne yapmalıyım bu kızla ?

Güncellemeler:
kızla konusmak ıstedıgımde cok acele ısım var sonra konusalım dedı.ben kolunu tuttum lutfen dedım(kı anlamıstır yanı).bu sene ıse kızın ılgısı gozle gorunur sevıyede ben asık olamayan bır ınsanım sevemedım anlıcanız.aynı sınıf cıksam 1 ayı gecmez daha var 3 sene sızce ıncıtmeden nasıl cıakrım ıısn ıcınden yada cıksam mı kı cıkacak olsam ne yapmalı?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen önce kendimle ne yapmalıyım diye düşün bence. Bu ne ukalalık böyle! Nasıl bir tip olduğunu anladığından konuşmaya bile tenezzül etmemiştir kız. Sen de bencilce isteklerinden uzaklaş ve hırs yapma. İstemiyor işte, kabullen.

2|2
    0|0
    • sen benı yanlıs anladın.bu sene yanıma gelıp selam verıyor espırı yapmaya calısıor yanıma oturuyor ama ben artık bırsey hıssetmıyorum onun canı yanmadan nasıl hallederım demek ıstemıstım.

• bende ask sevgı baglanma dıye bır olay yq ben de kımseye ıkıncı bır sans yq sadece yorumlara bakmak ıstedım kız bakıs acısı olarak en mantıklı yazan sensın mersı ender bulunan bır turun nadıde uyesısın.

• Benden de merci. ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• tavsiyelrni kndi üzernde kullnmnızı terch edrm çnki knedenz söyldnz capkın oldgnuzu szde knedenzi öyle yapn tavsye vercgnize anlşıln koly lokmasnz bu bi gerck . kabul edin .

0|0
    0|0
    • kanser gıbı hıssettım kendımı tedavısı yok mu :)

• yok artk o kdr da dglsndr bnce zamn lazm hemn ucma kıznda duygulryla dlga gcme grckten yurekten istyrsan ok git knuş derim bi dhakne yaklyablrsen kızı

• allah kızcağızı korumuş senden:)

0|1
    0|0
    • Hiç sorma :D

• yok çıkmaz.. rabbim seni hurilere saklıyo

• o zmn tadı kalmaz kı tum hurıler benımle tavlama yq red etmek yq ne anladık bız bu ısten ısın zevkı tanımadıgın gızemlı bırıyle olabılme ıhtımalı bu heyecan bıele herseye degmez mı

• buna mı baktm demssin kız tipin değil ama reddedildğn icin sna çekici geliyr ve snle ilgilenmiyr oly bu mudr .bırak bu isleri olum ya ypma bisi kızla

0|0
    0|0
  • :D :P

0|0
    0|0
  • kendine bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş Allahını seversen koy fotonu çok merak ettim nasılmış yakışıklılığın karizman filan bir bakalım

0|1
    0|0
  • Nerede böyle egoist adam görsem, yazdıklarını okurken sanki elini kollunu sallayarak konuşuyormuş gibi hayal ediyorum.

En önemli sözleri;

+ sallamadım

+ kafam güzelken

+ hatun

+ yalnız düşürdüm

+ kardeş

Falan oluyor. Kızlar da böyle dangalaklardan pek hoşlanıyor. Bir de bu tipler için "Yakışıklı falan diyorlar ama, zerre bilgi birim, zeka yok." diyen kızlar var. Hah, işte biz de o kızlar ile ilgileniyoruz. Onlar da bizi kırmıyor tabi.

0|1
    0|0
    • abıcım senı anladım ama o dedın kızlar nerde ben goremedım hayatım ılk bakısta dıosun bu hatun hayatımın kadını bu olsun kımseyle cıkmam hem guzel hem kısılıklı hem sevgı degerı bılır.aradan zaman gecıyor hepsı rutıne bınıor sadece basıt kızlar hemen dıgerlerı sonra verıyor bana cıktım kz ben kendımı evlenecegım adama saklıyorum canım boyle seyler yapmayalım desın ben bır baska kıza bakar yada baskasını sokarsam hayatıma ne olam ve o kızın kopegı olurum dostoyevskı bagzı seyler efsanedır.

• senin çapkınlığını yerim len :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...