FIFA Dünya Kupası 2002 deyince aklınıza ne geliyor?

Laf lafı açar derler ya bu gece de youtbede dolanırken bu videoya rastladım ve fena duygusallaştım arkadaşlar:) çok özledim be o sevinçlerimizi. Ben ki futboldan bir hal anlamayan insan o günkü gibi gene heyecanlandım izlerken...

https://www.youtube.com/watch?v=vush8xmaKws

0|0
7|57

En İyi Kız Görüşü

• O zaman gençtik hepimiz tabi çoşkulu kutlamalara katılmıştık müthiş bir sevinçti abim o sırada bana gül almıştı ve trafik kapatıldı çok güzeldi o yıllar :))

1|2
    0|0
    • oh beee sonunda bir hemcinsim de yazdı!!!:))) sorma ya çok güzeldi hep aynı şeyleri yazıyorum ama gerçekten tarif edilecek gibi değildi güzel demekten başka ne denir ki:)

• rica ederim canım :)

• :))

Erkekler Ne Diyor 57

• sabahın köründe kalkar izlerdik maçları :D
    araaar buuluuruzz iziniii bilirssinn zııır deliyiizz bizzz :D şarkısı çalıyordu her yerde :D çok güzeldi evet :D özellikle hakan şükür ün kupa tarihine geçen erkek golü...
    hasan şaş ın brezilya ya attığı harika gol
    ilhan mansız ın herkesin sevgilisi haline gelmesi ve roberto Carlos a attığı o efsane çalım :D şu an aklıma gelenler :D

0|0
    0|0
  • Neler gelmiyor ki :) her maçını saniyesi saniyesine hatırladığım bir turnuvadır. Ronaldo'nun mavi kramponları, Ronaldinho'nun efsane golü, İlhan Mansız'ın patlama yaptığı turnuvaydı. Rivaldo'nun kahpeliği, Hasan Şaş'ın aynı maç attığı gol neler neler neler :)

0|0
    0|0
  • Zaten Türk Milli takım harici birde G. Saray ın UEFA kupası almasından başka + bir şeyimiz yok :S

0|2
    0|0
    • oo GS de hemen araya sıkıştırılmış :)

• Bir BJK li olarak bunu diyebiliyorum ne mutlu bana ;-)
      Yiğidi öldür hakkını yeme :)
      Eskiden dört dörtlük GS vardı şimdi 4 -4-4-4-4 yiyen GS oldu :S

• hasan şaş ın brezilya ya golu - tarkanın arar buluruz izini şarkısı - ilhan mansızın altın golü... hakan şükürün 9. saniyedeki golu gelir :) ah bide okulda tv kurup izlediğimiz maçları öğretmenlerle izlemiştik... çok güzel bir milli birlik beraberlik vardı o zaman...

0|0
    0|0
  • lise son sınıftaydım hey gidi günler hey ilk brezilya maçını izlemek için okuldan çıkıp arkadaşlarla yakında bir kahve vardı hasan bir gol attı bütün millet ayaklandı bende dahil kahveci geldi sakin ol falan dedi kendimizi nasıl kaybetmişsek artık :)) 18 yaşındaydık bu dünya kupası zamanında şu ana kadar bir dünya 3. lüğü birde avrupa 3. lüğü gördük diyebilirim 2008 deki avrupa şampiyonasında 3. olduk sanırım...

0|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=EBwjmeDoE6A O zaman g*t biti kadardım ama bu klibi hatırlıyorum

1|2
    0|0
  • lisedeylen brezilyay gol attıktan sonra kafama sıra carpmıştı hiç unutulurmu o an yaa

1|0
    0|0
  • Ümit davala gelir, İlhan mansız gelir daha nice şeyler, altın golünden tut hakan şükür'ün hala kırılamayan rekoruna kadar

0|1
    0|0
    • ağlayacam artık neden sordum ki ben soruyu. :.( :) :)

• Turkiye geliyor 11 yasindaydim dun gibi hatirliyorum.

0|0
    0|0
  • Her golde sokaklarda çalınan Tarkan'ın yaptığı şarkı :)

https://www.youtube.com/watch?v=f98M1_x0Vlk

0|1
    0|1
  • Bir sünnet düğünü, bir tatil, üçüncülüğümüz efsane kadrolar (özellikle Brezilya ve Alman takımı sanırım 20 yılın en efsane takımıydı). en dostça olan organizasyonlardan aaynı zamanda. Kosta rika mıydı yoksa Japonya mı hatırlayamadım grupta şansı kalmadığı için biz de skoru garantileyip karşı takımdan bilerek gol yemiştik futbol böyle centilmendi

0|0
    0|0
    • Bir de çocukların hepsi bir futbolcu saçı yapmıştı en popülerleri Ronaldo ve davala saçıydı

• Zieglerin saçları sonra özenti ümit davalada onun gibi kestirmişti sonra o sene kuaförlerde ümit davala traşı patlaması oldu cocuklarda ardından o saçtan sıkılan ronaldo sacına ceviriyodu

0|0
    0|0
    • hahahahh neyse ümit davalaya özenti demeyelim şimdi :)

• Hasan Şaş ve Ümit Davala saç modeli :) Hakan Şükür'ün rekor golü. Futbolla çok ilgili değilim ama milli olunca hep birlikte çıldırırcasına sevinmiştik o zaman :)

0|0
    0|0
  • Ne günlerdi be yaşım 9 daha bir yoğurt kutusunun altına delik açarak bayrağı geçirerek sokakta dolaşıyordum ben futboldan hiç o kadar zevk aldığımı hatırmıyorum.:)

0|0
    0|0
    • hahah çok şeker :) kesinlikle ben beşiktaşı tutarım ama bir futbolcu ismi sana veremem. o kadar ilgisizimdir. ama 2002 bir başkaydı hala tüylerim diken diken oluyor:)

• ah be. inşallah tekrar tekrar yaşarız :)

• İnşallah neden olmasın :)

• harikaydı gerçekten

0|0
    0|0
  • Ümit davalanın kafası

0|0
    0|0
  • heygigi hey :F

0|0
    0|0
  • Ben maçtan anlamam ki. Aklıma gelen tek şey: Fifa Dünya Kupası 2012 :)

0|0
    0|0
    • zaten küçükmüşsün o yıllarda :) keşke denk gelseydin. :)

• Vay be hayal meyal hatırladım Hasan Şaş'ı tanıdığım tek 3 futbolcudan biriydi :) bryaz giyiniyordular eskiden

• ömer urundul gelıyor.)

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/Yva1pD.jpg halisahadaki vazgecilmez hareketim :)

0|1
    0|0
  • Hasan Şaş'ın Brezilya'ya attığı gol
    İlhan Mansız'ın Carlos'a yaptığı meşhur hareket
    Hakan Şükür'ün rekor sürede attığı gol
    İlhan'ın uzatmada Senegal'e attığı nefis gol

0|0
    0|0
  • Evet harika günlerdi. Lise zamanimdi o zamanlar. Sokaklar bombostu maclar sırasında. Hatta okulu tatil etmişlerdi...

0|0
    0|0
  • O zamanlar çok heycan vericiydi 😊

0|0
    0|0
    • kutlamalarımızı bile düşünürken içim kıpır kıpır oluyor :)

• Evet çünkü ülke olarak katılabilmiştik. 3 kupaya da katılmayacağımızı bilsek 10 katı sevinirdim

• ağlamak istiyorum, ağlamak istiyorum yok böyle bir gol (-: o zamanlar başkaydı şimdi futbolu bırakın hayatın tadı yok

0|0
    0|0
  • Turkiye senegal maci aklima gelio kaderi belirleyen macti sonra dunyanin en erken golu 9 saniyede hakan sukurun senegale attigi gol geliyo tarkan turkiye milli takimi icin soyledigi zir deliyiz parcasi aklimda :)

0|0
    0|0
  • ilhan mansız

0|1
    0|1
  • ne kostarika ne de çin
    ne de sambacı brezilya
    duysun sesimizi bütün dünya
    kulak versin yıldızla aya :))

0|0
    0|0
  • Fifa'nin en iyi oyunuydu be 😢

https://youtu.be/7dBfrnTushM

0|0
    0|0
  • hakan şükür'ün tarihe geçen golü

0|0
    0|0
    • bir de Türkiye'ye döndüklerinde uçaktan iner inmez kızına sarılışı vardı. o geldi aklıma. ona bile duygulanmıştım. hepimizin kalbi bir atıyordu o yıllarda sanki

• Son mohikan ümit davala tabiki :))
    www.tribundergi.com/.../08162012035015_ca6f8.jpg

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 6

• Ortaokuldaydım. Sınıfın erkekleri kaçmayı tartışırken ben maç var hocam gidiyorum demiştim ilk Brezilya maçı oynanacağı gün. Sonra okul tatil oldu :D

Çok güzeldi. Çok gururlanmış çok ağlamıştım mutluluktan. İlhanı da özledim :/

0|0
    0|0
  • ümit davala sacı ilhan mansız ve japon hayranları hakan sükür flan filan işte hiç kacırmazdım macları

0|0
    0|0
    • koreli turistler ilhan mansız için türkieyey geiyorlardı :D hiç unutmuyorum haberlere çıkmıştı. ilhan mansız antremandayken izleyip foto çekiolardı :D

• hee neyini begendilerse artık akın ettilerdi cocuga yuruduler :Daman allahım o gunlerde butun erkelerin kafa umit davalaydı nereye baksam umıt davala kafası yeminle gozume işkence ettiler :D

• Videoyu görmeden sorunu görür görmez İlhan Mansızı anımsadım :)

0|0
    0|0
  • Altın gol geliyo tabiki :)

0|0
    0|0
  • Hakan şükürün 9. saniyede attığı golü hatırlıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Ilhanin golu 😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...