Saç rengi oksidanla açılabilir mi?

kızlar dün bi arkadaşım saçlarını oksidanla açtığnı söyledi 4 5 saat beklettiğni iyi sonuçlar aldığnı söyledi siz denediniz mi mümkün mü oksidanla saç açmak çok yakar mı?

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• oksijen kullanarak yada papatyayı kaynatıp onun suyuyla yıkayarak açabilirsin.gördüm yarıyor ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 16

• 4 5 saat cok fazla en fazla 45 dakıka bekletmesi lazım. bende yaptım ama begenmedım pek sac rengini acıyor ama yakmıs gibi duruyor

0|0
    0|0
  • oksidasyon tehlikedir

bence boyamak daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • 4-5 saat mi ?! Kafayi mi yemis arkadasin ? Oksidentla sac acilmaz. Mavi pudrayla oksident karistirilir en fazla 45 dk birakilir. Plastik olmustur arkadasinin saclari

0|0
    0|0
  • oksiden ince saclari yakiyomus dogrumu? ben de acmak istiyorum sacimin uclarini ama sacim ince diye korkuyorum

0|0
    0|0
  • Ben lise yillarim da perhirol ile acmisdim cok sari olmuyor hafif kizil sulandirip kullaniyordum simdi yine denedim 30dk bekletiyorum boya kadar yipratmiyor

0|0
    0|0
  • Açtimda rengi turuncu oluyor ya

0|0
    0|0
  • oksidan etkili olabilir. istenilen renge göre bi' kaç deneme yapmak lazım ama. oryal kadar etkili değil çünkü.

0|0
    0|0
  • berbat sakın deneme derim.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya çok yakın bir arkadaşım yaptı turuncu olmuş sanırım her yeri açmamış. Üzerine kına yakmış sonradan. Saçlarımı kesmeyi düşünüyorum dedi. Onun dışında ne yapması gerek. Yani boya falan mı. Bilginiz varsa cevap verirseniz çok sevinirim

• En iyisi papatya suyu. hiç zarar vermez. çok doğal ve çok güzel bi yol.

0|0
    0|0
  • neeee 4 5 saat mi mahvolmuştur o saçlar sen sakın deneme. çok zararlı.

0|0
    0|0
    • oryal değil oksidan hanfendi

• anladım tatlım onu okuduumu anlıyabiliorum da ne diim istediini yap yani zararlı demiosan

• ben açtım ama 4 5 saat bekletmedim fazla bekletirsen saçın yıpranır

0|0
    0|0
  • 4 5 saat mi imkansız kesinlkle saç yanar sakın deneme

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim yakın bir arkadaşım öyle yaptı da saçları çok yıpranmış. Yarım saat bekletmisler sanırım. Turuncu gibi olmuş. Birde üzerine kına yapmış. Bu nasıl duzelebilir. Saçlarımı kescem diyor ama ne yapmalı boya falan mı yapsın. Bilginiz varsa cevap verirseniz çok sevinirim

• saçın sarı ton ve ince değilse bişe olmaz

0|0
    0|0
  • oksidanlı krem nasıl kullanılıyor

0|0
    0|0
  • Papatya suyu ile aç, öbürkü zarar veriyor denedim.

0|0
    0|0
  • açıyor tatlıom ben 1 senedir açıyorum turuncuda değil koleston 9 lukla açıyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...