Saç rengi oksidanla açılabilir mi?

kızlar dün bi arkadaşım saçlarını oksidanla açtığnı söyledi 4 5 saat beklettiğni iyi sonuçlar aldığnı söyledi siz denediniz mi mümkün mü oksidanla saç açmak çok yakar mı?

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• oksijen kullanarak yada papatyayı kaynatıp onun suyuyla yıkayarak açabilirsin.gördüm yarıyor ;)

0|0
Günün KS Videosu

Sevinç Erbulak yanıtladı
"Kötü Kadın¨ rolünü oynamak ister miydiniz?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 17

• oksidasyon tehlikedir

bence boyamak daha sağlıklı

0|0
  • Açtimda rengi turuncu oluyor ya

0|0
  • 4 5 saat cok fazla en fazla 45 dakıka bekletmesi lazım. bende yaptım ama begenmedım pek sac rengini acıyor ama yakmıs gibi duruyor

0|0
  • berbat sakın deneme derim.

0|0
  • 4-5 saat mi ?! Kafayi mi yemis arkadasin ? Oksidentla sac acilmaz. Mavi pudrayla oksident karistirilir en fazla 45 dk birakilir. Plastik olmustur arkadasinin saclari

0|0
  • En iyisi papatya suyu. hiç zarar vermez. çok doğal ve çok güzel bi yol.

0|0
  • neeee 4 5 saat mi mahvolmuştur o saçlar sen sakın deneme. çok zararlı.

0|0
    • oryal değil oksidan hanfendi

• anladım tatlım onu okuduumu anlıyabiliorum da ne diim istediini yap yani zararlı demiosan

• ben açtım ama 4 5 saat bekletmedim fazla bekletirsen saçın yıpranır

0|0
  • oksidan etkili olabilir. istenilen renge göre bi' kaç deneme yapmak lazım ama. oryal kadar etkili değil çünkü.

0|0
  • 4 5 saat mi imkansız kesinlkle saç yanar sakın deneme

0|0
  • Papatya suyu ile aç, öbürkü zarar veriyor denedim.

0|0
  • saçın sarı ton ve ince değilse bişe olmaz

0|0
  • oksidanlı krem nasıl kullanılıyor

0|0
  • oksiden ince saclari yakiyomus dogrumu? ben de acmak istiyorum sacimin uclarini ama sacim ince diye korkuyorum

0|0
  • Ben lise yillarim da perhirol ile acmisdim cok sari olmuyor hafif kizil sulandirip kullaniyordum simdi yine denedim 30dk bekletiyorum boya kadar yipratmiyor

0|0
  • açıyor tatlıom ben 1 senedir açıyorum turuncuda değil koleston 9 lukla açıyorum ben

0|0
Yükleniyor...