Nedir kızların bu erken yaştaki erkek arkadaş sevdası ?

daha çok küçük yaşta erkek arkadaş ediniyor günümüzdeki kızlar. Daha ortaokul basamağında, lise çağlarında erkek arkadaş delisi olmanın amacı nedir? Nedir arayışları bu kızların sizce ? sevgi mi yoksa başka birşey mi?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• niye sadece kızları ele aldın. orta okul lisede hiç bi erkek kız aramıyo mu? :D

1|0
    0|0
    • erkekler olaya bedensel ve tensel zevk odaklı yaklaşıyor. kızlarda mı aynı

• küçük yaşlarda genellikle "benim sevgilim vaar" hesabı dolanıyolar tahminimce. sevgi falan arayan azdır.

Kızlar Ne Diyor 4

• herkesn hisleri var. belkı gerçek sevgi olmuyor evet ama duyguların deli dolu oldugu çağlarda herkes aşık oluor. kendılerını ole zannedıyorlar. sağlıklı olan da bu.

0|0
    0|0
    • senin hislerin nasıldı o çağlarda. herşey özgürce yaşanmalı mı

• herşey özgürce yaşanmamalı. herşy zamanında gelenk goreneklere gore yaşanmalı.

• ogun ask.fm de bir cocugun profili var ciplak tamamen bir kiz yazmis ustune otumak istiyorum saatlerce ziplarim vs vs kizin profline tikladim 15 yasinda baya bi uzuldummu timsindimmi sanane canim istiyor diyor ne bilim hersey yasinda guzel

0|0
    0|0
  • heveslik ve özenti bence başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Senin hemen altındaki soruya bakar mısın,link veremedim xperden dolayı.

Yorumu sana bırakıyorum:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben ilkokul beşteyken öğetmene aşıktım hala çıkmıyo aklımdan çok gzeldi ya şimdi nerde ne yapıyo acaba

0|0
    0|0
  • hep sosyal medya. çizgi filmler çocuk dizelerini azıcık izle çocukların bilinçaltına işleniyor. biz mi çok saftık şimdi ki çocuklar mı saçma ben 9 yaşında hangi oyuncakla oynasam hangi atari oyununu oynasam diye düşünürken şimdikiler ahmetle mi çıksam ayşeyle mi derdinde. Azıcık çocuk kanallarını izle aşktan başka bişey yok.

0|0
    0|0
  • bastırılmış şeylerden dolayı,erkeği kızı yok hepsinin aklı sevgili meselesinde.Tamam edinin,biz de çıktık zamanında ama hayatımızı endekslemedik

0|0
    0|0
  • link

sen bu link e göz atta gör rezilliği

0|0
    0|0
  • sosyal medya sikti bizi

0|0
    0|0
  • aynı soru bu gün soruldu

0|0
    0|0