Sevgiliniz ya önünüzde kusarsa?

Sevgiliniz hasta hasta sırf sizinle olabilmek için sizinle görüştü ve çok güzel vakit geçirdiniz derken gecenin sonunda sevgiliniz hastalığın etkisiyle önünüzde kustu :( bu durumda ondan çok tiksnr miydiniz ya da sevgilinize bakış açınız değişirmiydi böyle bi olaydan sonra isteklerinizde azalma olur muydu?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• bakısacısı degısen bırı varsa sevgılı degıldır zaten o adamda degıldır nedır bılemedım bak sımdı

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• çok içtiği için kusmuşluğu oldu, aldım duşa soktum herhangi bir sıkıntıda olmadı.. o benim herşeyim nasıl duygularım azalabilirki..

1|0
    0|1
  • öncelikle hasta ayrıca o hastalığına rağmen seninle olmayı seçiyor oda farkındadır kötü bir olay olduğunu yalnız hoş görmen gerekli

2|0
    0|1
  • Hayir olmazdi cunku her insan kusmugunu tutamayabilir

Hem yaninda rahatca kusulamayan geyirilemeyen birisiyle yasanan ask gercek ask degildir

1|0
    0|1
  • olmaz sanırım basıma gelmedi ama insan sevgilisinden de tiskinmez bence

1|1
    0|1
  • Tam tersi onun o hasta haline üzülür daha çok sarılır ilgilenirdim onunla onun canı acısa benim içimde fırtınalar kopar gerçek aşk böyle bişeydir ama senin gibi sığ düşünceli insanlarda gelip burda yok iğrenirmiydiniz yok düşünceniz değişirmiydi diye soru sorarlar demekki sen iğrendin veya düşüncen değişti sen o sevgilini haketmiyosun.

1|1
    0|1
    • Kusan bendim.

• Tamam kusura bakma ozman bu söylediklerimi sevgiline iletiyorum ters taraflı oku yani eğer sana böyle davranmadıysa o seni haketmiyor gerçekten seviyorsa dediğim gibi düşünmüştür.

• Kusmuğunu yerim onun <3

Not: " :( "

1|1
    0|1
  • yooöööö niye olsunki?robotmu kusarda osururda.

1|1
    0|1
  • hemen mendil falan ayarlarım lavoboya götürürüm, kendini yanlız hissetmesin diye bende boğazıma parmak atar kusarım. şaka biyana insani bi durum bu niye azalsın ki sevgim.

1|2
    0|1
  • İnsanlık hali, normaldir. Kişiliği oturmuş kimse bu durumda farklı düşünmez ve tepki vermez.

0|0
    0|0
  • niye olsun. sevgilimde insan kusabilir. içip kusmasında.

1|1
    0|1
  • tiksinmek ayrı bir durumdur istemsizdir ama eğer ki böyle bir durum duygularını etkiliyorsa, sen zaten sevmiyorsundur, adama da işkence etme çek git ;)

0|1
    0|0
  • Tiksinmem aksine onu hasta hasta dışarı çıkardığım için kendime kızarım.

1|1
    0|1
  • Haha soruya bak :) Niye sen kusmuyor musun ? Ya da tuvalete gitmiyor musun ? İstemeden olmuş sonuçta , saygıyla karşılarım ağzını temizledikten sonra üzülmesin diyerekten sarılırımm

0|0
    0|0
  • Neden tiksiniyim ki.Hemen tuvalete götürür elini yüzünü yıkarım.Su falan alırım.

1|1
    0|1
  • Tabiki de tiksinmem , gerçek sevenin tiksineceğini sanmıyorum

1|1
    0|1
  • Tiksinmem. Biz hiç kusmadık mı sanki.

0|1
    0|0
  • Şimdi bile tiksindim.

0|0
    0|0
  • cakarim bi tane

0|0
    0|0
  • öpüştükten önce mi sonramı kustuğu önemli sonraysa normal ama zati benim bakış açımı değiştirmez;)

0|0
    0|0
    • sonra olunca niye normal?

• muhteşem bir gece geçirdin seni öpmeden önce kusmasını istermiydin ? yoksa kusabilir tabi nası olsa sevgilin senin için hasta hasta gelmiş yani ben olsam hayatta bırakmam sadece kusarsa öpüşmeden önce onla o gece öpüşmem yani onu demek istedim;)

• tamam :)

• hayır asla azalmaz böyle bir sebepten

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• ne tiksinirim nede igrenirim, sarilip operdim onu, zaten hem kendini iyi hisetmiyordur, hemde belki uzulmustur o durumu yasadigi icin. sakinlestirmeye calisirdim, sonrada birsey olmamis gibi, veya sakayla karisik yasanan olayi konu edip guldurmeye calisirdim. o degil hasta hasta disari ciktigi icin uzulurum mahcup hissederim.

1|0
    0|0
  • Mal Mal bakmam önce üstünü başını temizlerim eve götürürüm iyileşmesi için elimden geleni yaparım...

Tiksinmek mi? :D İki Gözümden Nasıl tiksinirim.. ?

0|1
    0|0
  • Hasta oldugu halde onu evden çıkartmam gider yanında kalırım evınde zıyaret ederım.

Olakı benden sakladı hastalıgınıda geldı bellı olur halsızlıgınden evıne gotururdum evıne gotururken kustu dıyelım.Tıksınmez yardımcı olmaya çalısırım

1|2
    0|1
  • asla tiksinmem kıyamam hem gercekten seven sevgılısını hasta hasta ayagı cagırmaz kendi gider yanına cunku kıyamaz

1|1
    0|2
  • hayırrr asla kendi ellerimle temizlerim

1|3
    0|1
  • Otobüste bir arkadaşım üstüme kusmuştu.

Bu iğrenç olaydan sonra o arkadaşıma karşı bile duygularım değişmemişse sevgilime karşı asla değişmez. Çok iğrenç bir şeydi ya, ne yalan söyliyim :/

0|0
    0|0
  • hastalıktan kusmuş sonuçta neden tiksinsin ama içip içip kusan birine bakış açısı değişebilir tabi

0|0
    0|0
  • Tiksinirim ama ona bakış açım değişmez.

0|0
    0|1
  • ayy yazık ya :(

1|1
    0|1
Yükleniyor...