El alemin ağzını nasıl büzmeli? Torba değil sonuçta.

El alemi hiç takmayan biriydim ben. Ama bir istisnai durum var.

Bir teyze var çok seviyorum. o da beni kızı gibi seviyor. teyzemin görümcesi olur kendisi. onun dalyan gibi iki tane oğlu var. hep bizim taraftan da onların ailesi tarafından da yakıştırılırız. Ama benim gönlüm yok çocukta. Ama annesine aşırı ilgiliyim hem komşumuz diye hep yardım ederim sohbet ederiz anne kız gibi. Son zamanlarda ne o hayırlı bir işmi var falan diye sorular gelmeye başladı. şimdi de diğer oğlu askerden geliyor diye beni yardıma çağırdı. başka bir amacı olmasın kadının? oğluyla ilgili falan

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dusunce ozgurlugu bu elalem istedigini dusunebilir buna engel olamazsin dalyan gibi iki oglanin oldugu eve bu kadar sık gitmemelisin boyle dedikodular cikmasin istiyorsan benim kizim olsan sahsen gondermem

Ha kadin ne dusunebilir dersen herseyi dusunebilir sonucta uzaktan akraba oyle zirt pirt gidilmez iki tane deliganlinin oldugu eve Allah muhafaza birinin gozu falan doner yasli teyzede zaptedemez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• biraz mesefe koy sende ozaman yani tavrını anlasınlar dıye

0|0
    0|0
  • seni kendi teyzem gibi severim dersin ama o iş olmaz dersin olur biter

0|0
    0|0
  • gönlük yoksa açıkça söyle sanırım senin aklında olmayan başkalarının aklında var

0|0
    0|0
  • Başka amacı yoktur kadının.

0|0
    0|0
  • Yumruknan

0|0
    0|0
  • ev işlerinde yardım etmek için çağırmıştır seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olabiliir teyzeler meraklı olur bu tarz ayarlanama işlerine bi cinlik var bu işte gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...