Bu Galatasaray lılarla Fenerbahçe liler Nerde Arkadaşlar Görebilen Varmı?

Ne oldu renkliler Nerdesiniz lider kim hahahahha
Beşiktaş hakettiği liderliği aldı Fenerbahçe tek hedefi olan gsyi yendi butun enerjisini Gsye harcadı ve artik pilleri bitti Galatasaray daha kendi sahasında başakşehiri yenemiyor Hamza nin ouincu degisiklikleri mukemmel:) Beşiktaş hakettiği liderliği aldi. düşünceleriniz neler?

0|0
522

En İyi Erkek Görüşü

• Haftaya fener size çaksın hevesiniz kaçar merak etme

1|1
    0|0
    • Yav siz bizi kendinizmi sandiniz fener ancak sizi yener

• 4. Yildizi biz size takicaz merak etmeyin

• Siz önce bizi evinizde yenin bizim torunlar belki sizin 3 . yıldızı görür

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Uyku saatin gelmiş senin

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlıyım. Lig bitmeden bitmiş havasına girmeye karşıyım. Sevinmek için sevmiyoruz.

0|0
    0|0
    • Beşiktaş olmayacakta kim şampiyon olacak soylermisin bana?

• Fenerin tek hedefi gsyi yenmekti yendiler is bitti gs hamzelli ile şampiyon falan olamaz dun gsnin maçını seyrettim rezil oynadılar

• Hala bizim derbilerimiz oynanmadı ama böyle de bir gerçek var :)

• Önemli olan lig sonu lider bitirmek değil mi canım haftaya sizi yendiğimizde gsyi lider yapacaz liderlik gidecek :)

0|0
    0|0
    • Siz bizi Gsmi sandiniz siz ancak gsyi yenersiniz hakemlerinizide alın Kadıköy de bizi bekleyin dembabanin volkana surprizleri olacak

• Siz olmasaniz biz napariz :)

• Burdayız senin gözün bozulmuş :) çık bakalım gizliden madem çok seviyorsun takımını çekincen olmasın :)

0|1
    0|0
  • Sene sonunda bunların haline çok gülüyorum :D

1|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Buradayım. Geçen hafta derbiden sonrada gsliler lider kim? lider kim? triplerine girmişlerdi gençler.. lig daha bitmedi malesef şuanki lidere şampiyonluğu vermiyorlar lig sonundaki lidere veriyorlar erken kutlama yapmayın rezil olmayın :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Lider olmamiz arkadasin zoruna gitmiş:)

• Deme öyle ya fenerlilerin yarasini deşiyorsun:) Kadıköy ve Arenayi bunlarin başına yikacagiz

• arena devlet malı yıkmayalım arkadaslar yalvar yakar stat yaptırdılar bıze de faturasını verdıler yazık la adamlara

• 23 Nisanda bir günlük Başbakan olan çocuklar gibisiniz :Ddddd

1|2
    0|0
    • Dostum sen Çarşamba ve Perşembe günleri ne seyrediyorsun ben Bjknin Avrupa maçlarini seyrediyorumda survivor perşembe günü?

• Biz burdayızda sen nerdesin acaba gizliliğinin arkasına gizlenmişsin. Korkak mısın cesaretin mi yok açık sormaya?
    Ben Galatasaraylıyım. Daha gecen Beşiktaş Brugge maçında yenildi diye üzüldüm ve maçı izledim...
    Yine avrupada destekler yine izlerin. Ama gelip yenildi diye dalga gecmem...
    Tebrik ederiz lider sizsiniz

0|0
    0|0
  • Düşüncem yok

0|0
    0|0
  • Ulan adamlarin 2 topu direkte patladi sizin 2 gol onlarin adamina carpti bunlara bakarsan nah yenerdiniz 33. Hafta sizi arenaya gimelimde gir sampiyonu. Dembaba desen penalti baba olmus gollerinin yarisi penalti

0|0
    0|0
    • Doğru valla iyi hatirlatin Arenadaki maçta işler kötü giderse sizin hamzelli Cemailiyi koyar kesin yenersiniz hahhahahahaha

• Sizin köpek veterinerde ameliyat olmadimi ben sakat diye biliyorum bu Sneijder de olmasa neyle ovuneceksiniz merak ediyorum herhalde Muslera size çakicak dersiniz hahahhaha

• Adama köpek dedin hahaha diye sen havladın renksizler süleyman seba sezonunda hakemlerle yuruyosunuz 33. Hafta sizi arenaya gomunce bulusalim burada yine

• Kim şampiyon olur şu an söylemek zor lakin haftaya Fenerbahçe Beşiktaşı yenecek bunu söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Buradayım haftaya puan farkını 1 e indiriyoruz

1|0
    0|0
  • Görende 10 puan öndesiniz sanacak 😄😄

1|0
    0|0
  • Ergenmisin nesin * bjk lider olmasindan hicbir fenerli sikayetci degiliz biz olamassak bjk olsun.
    Haftaya kadikoyde gorusuruz...

0|0
    0|0
    • Hakemlerinizide alin gelin

• Hakemi bize degil size gaysaraya sormak lazim...
      Biz tostumuzu yedik bekliyoruz...

• Besiktasin bu istikrarini surdurecegine inaniyo musun? Besiktas yara almadan sezon sonuna kadar gider mi sence? s. kmi gider..

0|0
    0|0
    • Fenerle Galatasaray hakemlerle nereye gidecek?

• Beşiktaş hem Avrupada hemde ligde takir takir gidiyor üstelik stadi olmamasina rağmen

• Allah daha iyi etsin gonlum uefayi almasindan yana

• Ben Fenerbahçeliyim iyi gün taraftarı değilim takımımın sonuna kadar yanındayım ve burdayım.

1|0
    0|1
  • Galatasaraylı olarak buradayım gizli kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Bir haftalık liderliğiniz hayırlı olsun

0|0
    0|0
    • Bir haftalikmis güldürme beni Fbmi lider olacak yoksa gsmi

• Şampiyon olmuş kadar sevinmissin be :)

0|0
    0|0
  • Erken sevinme erken gaza gelme :) daha cokkk sular geçer o koprunun altında

0|0
    0|0
  • Galatasaray alir ligi gorürüz sene sonu:)

0|0
    0|0
  • Çok sevinme gülüm

0|0
    0|0
  • 13 hafta var daha sen kağanı yorma.
    Galatasaray şampiyon olunca görüceğiz.

0|0
    0|0
    • Cemali gibi oyuncu kimsede yok sahiden

• Erkekler Devam
    1