Mehmet özdilek'in , Beşiktaş galibiyetini hatırlayan var mı?

Üç büyüklerden birisini tutmuyorum , karşıyakalıyım , iyi bir spor severim , amacım tartışma yaratmak değil , ima ettiğim birşey de yok ama ben mehmet özdilek'in çalıştırdığı takımlarda hiç Beşiktaş galibiyetini hatta beraberliğini hatırlamıyorum , var mı hatırlayan?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• takımına yatıyordur. gerçi beşiktaşa özel bir durum değil bu. bize de, gsye de yatan futbolcular, hocalar illa vardır

0|0
    0|0
    • Daha önce de bunu sordum üç büyüklerin eski oyuncuları kolay kolay eski takımlarına karşı maç kazanamıyor teknik direktör olduklarında

• diğer cevapları da okudum ama sen millete bakma. bizim ülkede, gerçi ben ayar olurum bizim ülkede ile başlayan cümlelere ama bizim ülkede iş ahlakı, profesyonellik falan yok ki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Haftaya FB yenilirse bu seferde İsmail KARTALa bağlamaya çalışırsınız.

0|0
    0|0
  • ne ima etmeye calısıyosun sen onu soyle

0|0
    0|0
    • Îmâ yok soru var

• karsımdakıne gore cevap verıyorum ıste napım oyle bır yapım var cocukla cocuk oluverıyorum bırden

• Peki sen haklısın

• Tamamen art niyetle yazılmış bir yorum.

Geçen yıl:
    Gençlerbirliği 1-0 Beşiktaş
    Beşiktaş 1-1 Gençlerbirliği

Bu yıl:
    Beşiktaş 1-1 Rize

0|0
    0|0
    • Çok düşük oran , art niyet yok tespit var

• Geçen yıl Beşiktaş'ın 2 puanı daha olsa şampiyonlar ligine gidecekti. Şifo 5 puan kaybettirmiş Beşiktaşa. 50 milyon euroya mal oldu yani.

Malum kişinin memleketi Rize, Beşiktaş'a karşı her maç cihaddaymış gibi oynuyor. Gs Fbye yatıyor. Buna ne diyorsun?

• Birşey demem bu takımları da tutmuyorum , lig bana temiz gelmiyor toptan

Yükleniyor...