Kapat

Beşiktaş'ı yense bile F. Bahçe bu kadro kalitesiyle bu oyunu oynuyorsa şampiyonluk fazlasıyla Beşiktaş'ın hakkı değil mi?

Beşiktaş'ı yense bile F. Bahçe bu kadro kalitesiyle bu oyunu oynuyorsa şampiyonluk fazlasıyla Beşiktaş'ın hakkı değil mi?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• biz de, gs de şampiyonluğu beşiktaşa sunacağız gibi görünüyor ama beşiktaşın bu ligi 3. bitireceğine inanıyorum hala

0|0
    0|0
    • Avrupa olmasa ve stadı olsa besiktas en az 10 puan farkla öndeydi..

• Biz haftaya yeneriz beşiktasi ondan sonra hemen puan kaybi..

• fenerbahçe sistemden öte bir durumda. kafa yapımız ile alakalı oynuyoruz biz. bu aziz başımızda olduğu sürece bu durum değişmeyecek ama neyse konumuz bu değil. beşiktaşı yeneceğiz aynen, sonra iştahlı oynarsa bizimkiler her türlü götürürüz. ama hala ben şampiyon oluruz diye düşünüyorum. bu takım yine gaz alır bir şekilde

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş'ın kadrosu daha iyi de Bilic'in hamlelerini artık futboldan anlamayanlar bile ezberledi, 3-4 taktik ya da 2-3 oyuncu değişikliği arasında gidip gidip geliyor. Eh elalem salak değil, önlemini de ona göre alıyor tabii.

0|0
    0|0
    • Beşiktasin kadrosu hem Fenerin hem gsnin gerisinde ama oyun olarak önünde..

• Boş muhabbet yapma sinan engin bile en kaliteli kadro Fenerbahçe'nin diyo haha diyo daha bir tane derbi almisligi yok futbol cahili gelmiş aklınca laf cambazligi yapiyo burada..

• Adam adama kiyaslarsan Besiktas'in kadrosu Fener'in onunde. En onemli fark, Fener oyuncularini cok amacli kullanabiliyor, Besiktas kadrosunda ise pozisyon degisikligi mantikli bir hareket olmaz. Yani Fener'in kadrosu everything little little into the middle.

• beşiktaşı yeneriz de şampiyon olsakta ismail kartal gidecek zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sabri, Chedjou, Koray, Olcan, Selçuk, Hamit, Bruma, Yasin, Burak, Volkan, Alves, Topal, Meireles, Emre, Diego, Kuyt, Emenike, Sow; Beşiktaş'ta kimi kesecek? Lütfen mantıklı yorumlar yapalım.

0|0
    0|2
    • Partizanı yenince tarih yazdı oluyoda Fener bu kadroyla benficayı ilk maçta oyun olarak ne hallere düşürdü baroni ilk maçta penaltıyı atsa finaldeydik geçen sezon fark atti herkese derbilerde zaten üstün ama hala beşiktaşta kimi kesecek diyon senin emre topal dediğin adamlar niye kesemiyomus bekler zaten Türkiyenin en iyileri gökhan caner serdar kurtuluşla filan kiyaslanacak futbolcular degil..

• Bjk bu ülkenin en büyüğüdür. Hem gelenek hem taraftar olarak. Fb gs takımdır. Bjk yaşam tarzıdır.

• Niye tse damgasımı vurmuşlar bunlar hep ezbere laflar Fenerbahçe halka her zaman beşiktaştan daha fazla hitap etmiştir..

• Şoyle bir gerçek var ki. Diego ya verilen bonservis fiyatina beşiktas, Demba Ba ve Gökhan Töre yi transfer etti. Yine makul fiyatlara Sosa, Opare gibi futbolcular kadroya katildi. Bence bu kadroyla Beşiktaş şampiyonluğu hak ediyor.

0|0
    0|0
    • Kadro olarak Fenerbahçe Beşiktaş'tan daha ii ama oyun olarak çok geride..

• Kadro kalitesi olarak daha iyi olabilir ama hersey kalite degil demek ki. Beşiktaş hem avrupa da hem ligde oynamasina ragmen ligde daha ustte. Fenerin kaliteli kadrosu sadece ligi bile kaldiramiyor bu sene.

• Bende onu eleştiriyorum zaten bu kadronun bu oyunu oynamasi zaten bir rezalet..

• niye galatasarayda iyi oynuyor?

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçe li ne pahasına olursa olsun başka takımın hakkı falan dıyemez renktaş sen taraftarlıgını gozden geçir bence beşiktaş o zaman kazansın oynasın dün bir kaza oldu sadece bu kadar net ufak bir kaza arada olabilir bir sey

0|0
    0|0
    • Arada mi gaziantepe 5 attıktan sonra takım dağıldi son 3 anadolu takımından 1 puan alabildi kaza olmuş diyon ayrica beşiktaş olsun demedim adamlar hak etti dedim stadı yok avrupada oynuyo bide Allah bilir kaç puan önde olacaklardi..

• Aralarında en çok sowu seviyodum halada seviyorm bişey değişmedi ama böyle oynayacaksa oda dönsün fransaya artık kardeşim bir sezon boyunca top oynamayan cardozo trabzonda neler yapiyo..

• Kardeşim şu var anadolu takımlarıo birbirlerine defans nedir bilmeden oynuyorlar ve cardozo iş yapıyor ayrıca takımlar Fenerbahçe ye ayrı bileniyorlar ve bizim hatamız 3 forvet ozellıklı oyuncu ile oynamamız kanatları teslim ediyoruz canerle gokhan da bir yere kadar yetısıyor şu anda tek sow ve webo olsa kuyt ve emenıke olmadan alper solda sağ acıkta adam akıllı bir mehmet topuz olsa sen takımı izle gor tek forvetle ya da 4-4-2 de

• Beşiktaş zor şartlarda oynuyor ve sahası yok havası var. Oyüzden Beşiktaş insanların gözünde farklı gözüküyor.

0|0
    0|0
  • beşıktşa ayrılan sure doldu artk

0|0
    1|1
  • hakediyor ama beşiktaş küçük takımlara karşı kazanıyor... eğer haftaya derbiyi kaybedelerse kazanamaz...

0|0
    0|0
  • Şampiyonluk için kadro kalitesi yeterli değildir önemli olan tecrübe ve onu kullanmaktır

0|0
    0|0
  • Hakkı mı bilmem ama Beşiktaş iyi iş yapıyor...

0|0
    0|0
  • Hak eden zaten kazanir arkadasim sen rahat tut içini

0|0
    0|0
    • Gs olmasında ben beşiktasin galibiyetlerinde üzülmüyorum ama fikstür ve avrupa beşiktaşın dezavantajı..

• Valla bende avrupada tutuyorum ama bir yandan elenmesi ii olur gsyi sampiyon yapacaklar yoksa..

• Fener sampiyon olur bu sene ben sana soyliyim..

Yükleniyor...